Viete, koho vnučkou je toto rozkošné dievčatko? Jej známy "dedko" sa pred pár dňami tajne oženil

Roztomilé dievčatko na fotografii oslávilo pred pár dňami svoj prvý rok a to nebol jediný dôvod na oslavu. Jej dedko sa okrem radosti z jej narodenín stihol aj tajne oženiť.

Viete, komu patrí toto rozkošné dievčatko?

Viete, komu patrí toto rozkošné dievčatko?

Zdroj: instagram.com/vilorozboril

Reč je o známom a obľúbenom moderátorovi, ktorý je na televíznych obrazovkách už dlhé roky. Diváci si ho obľúbili hlavne v relácií s dobrou myšlienkou s názvom Modré z neba, ktorú dnes moderuje už na inej televízií pod novým názvom V siedmom nebi. 

Prečítajte si: VIDEO: Adela Banášová opäť najobľúbenejšou moderátorkou: Vieme, v čom sa skrýva jej úspech!

Ak ste po tejto malej nápovede tipovali meno moderátora Vila Rozborila, máte pravdu. Hoci tento rok oslávil 50-tku, vyzerá stále rovnako dobre a mlado, ako v minulosti. Zásluhu má na tom pravdepodobne láska a jeho partnerka, doktorka Sandra Novotná, s ktorou sa len pred pár dňami tajne oženil. 

Musíme uznať, že to obom v ich veľký deň pristalo. Pozrite, aké zaujímavé šaty mala na sebe nevesta Sandra Novotná.

 

A post shared by Vilo Rozboril (@vilorozboril) on

Okrem svojej lásky a tejto výnimočnej udalosti má však aj ďalší dôvod na radosť. Jeho vnučka totižto len nedávno oslávila svoj prvý rok a vďaka nej je moderátor šťastným dedkom a zároveň otcom svojej dcéry Katky, ktorá je maminou malej Elenky. 

Mohlo by vás zaujímať: Moderátorka Erika Barkolová sa s dcérou takto zabávala: Pozrite, ako im to obom na nedávnej akcii pristalo

Moderátor prežíva momentálne veľmi pekné obdobie a to všetko sa odráža aj na jeho práci. Aj tento rok sa stal v súťaži Telkáč roka najobľúbenejším moderátorom a ocenenie získala aj relácia V siedmom nebi, ktorú Vilo moderuje. Novomanželom prajeme všetko najlepšie a Vilovi veľa ďalších úspechov!

Máte radi moderátora Vila Rozborila?

áno
198
nie
125
Hlasovalo: 323

Foto:
instagram.com/vilorozboril, Ján Zemiar, SITA, facebook.com/ViloRozboril
Zdroj:
DD

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba