Prečo cítime potrebu užívať si na dovolenke s cudzincami? Toto sú dôvody, pre ktoré sú pre nás neodolateľní!

Teraz s pravdou von... Aspoň raz za život si každá z nás predstavila horúcu chvíľku vášne s cudzincom. Dokonca počas takej letnej dovolenky na to pomysleli mnohé z nás a to sme možno mali pri sebe aj svojho partnera. Čím to teda je, že cudzinci v nás prebúdzajú zvláštne, ale šteklivé pocity v bruchu?

Teraz s pravdou von... Aspoň raz za život si každá z nás predstavila horúcu chvíľku vášne s cudzincom

Teraz s pravdou von... Aspoň raz za život si každá z nás predstavila horúcu chvíľku vášne s cudzincom

Zdroj: Profimedia.sk

Vieme, že ich priťahujeme

Hoci v duchu závidíme všetkým ich krajankám, či už ich bujnú hrivu vlasov alebo dokonalú tvár bez make-upu, prirodzenú krásu, šarm či zvodné pohyby, plne si uvedomujeme ešte jednu vec, ktorú my máme a oni nie. A síce, čaro odlišnosti. Cudzinci presne vedia koho majú doma. Ale ako každého muža ich láka možnosť vyskúšať niečo/niekoho nového, iného, odlišného, vtedy nastupujeme na scénu my. 

Mohlo by vás zaujímať: 7 vlastností ženy, po ktorých chlap túži: Takto bude mať doma šťastného muža, ktorý nevyhľadáva spoločnosť iných

Vedia tak krásne motať hlavu

Samozrejme, že nie sme žiadne naivné husičky. Ale povedzte, komu by sa dobre nepočúvalo, aké sme príťažlivé, krásne, ako ich vyzývame, ako im nedáme spávať a čo všetko by s nami urobili, keby nás majú v posteli. Možno je to pravda, možno nie, ale po pravde, čo na tom záleží, keď vás ten chlap priťahuje a viete, že ho už viac možno ani neuvidíte. Chcete sa nechať na chvíľu poblúzniť. 

Predstavujú dávku adrenalínu

Mnohé z nás cudzinci lákajú nie preto, že chcú iného muža, ale najmä preto, že im v živote chýba dobrodružstvo, trocha adrenalínu, možno trocha nebezpečna. Viem, mnohé si poviete, že to nie je až také múdre, ale viete aj to, že v duchu závidíte všetkým svojim priateľkám, ktoré takúto skúsenosť majú. Koniec koncov, niekedy je naozaj lepšie ľutovať, čo sme prežili než to, na čo sme nikdy nenazbierali odvahu. 

Neprehliadnite: Najhoršie chyby, akých sa ženy vo vzťahu k mužovi dopúšťajú: Týmto muža odpudzujú rýchlejšie ako si myslia

Predstavujú čaro prítomného okamžiku a pritom nezabudnuteľna

Pocit, že to bude len jedna tajomná chvíľa z nášho života, o ktorej sa nemusí nikto nikdy dozvedieť, keď nebudeme chcieť. Pocit, že to je niečo, čo si so sebou ponesieme v spomienkach do konca života. Pocit, že sme zakúsili čaro pominuteľného a pritom nezabudnuteľného okamžiku, ktorý v nás bude prebúdzať záhadný úsmev na tvári, keď nám možno nebude až tak  do smiechu. 

Čítajte tiež: S týmto typom muža si radšej nezačínajte: Prežila som s ním zvláštnych päť mesiacov

 

Foto:
Profimedia.sk
Zdroj:
MG

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba