Presunúť na hlavný obsah

Manželka známeho tanečníka vyzerá takto dobre: Pozrite, aké štíhle brucho ukázala Anička Strike po dvoch deťoch

Slovenské celebrity

Tanečníčka Anička Strike má vyšportovanú postavu aj po dvoch deťoch. Je dôkazom toho, že všetko sa dá, keď má človek pevnú vôľu a sebadisciplínu.

Len pred pár dňami sa Anička Strike spolu so svojím manželom Lacim ukázala na krste nového albumu speváčky Dary Rolins. Pozrite, ako jej to pristalo.

Mohlo by vás zaujímať: Zo známeho tanečníka je ukážkový otec: Sympatický Laci Strike užíva rodinný život, to je ale pohodička!

Laci Strike patrí medzi našich najlepších tanečníkov a ani jeho manželka Anička sa v tanci nedá zahanbiť. Obaja žijú aktívny život, ktorý im spestrujú ich dve deti, synovia Adamko a Danko. Hoci je Anička zaneprázdnenou maminou, na svojej postave pracuje aj popri deťoch. Takéto dokonale štíhle bruško predviedla na poslednej akcií.

Okrem vyšportovanej postavy je Anička známa aj svojím jedinečným a originálnym štýlom obliekania sa. Nepatrí k ženám, ktoré majú šatník plný šiat a ženských kúskov, skôr naopak. Anička dáva prednosť streetstyle oblečeniu, športovému štýlu a pohodliu. Práve preto nie je voľba tohto extravagantného outfitu žiadnym prekvapením.

Anička nedosiahla svoju postavu len pomocou tanca a pohybu, ale aj vďaka zdravej a pestrej strave, ktorú nepripravuje len sebe, ale aj svojim deťom. Vďaka jej súkromnému profilu máte možnosť vidieť, že tanečníčka nedá dopustiť na zeleninu, raňajkové kaše, zdravé dezerty, či iné dobroty.

Čítajte aj: Herečka Zuzana Mauréry výrazne schudla a vyzerá úžasne: Pozrite, aký outfit a postavu predviedla v spoločnosti

Tanečníčka žiari šťastím a vyzerá dobre hlavne vďaka svojej rodine a pozitívnemu prístupu k životu. Pretože ak má žena doma pohodu a milujúceho manžela, odráža sa to aj na jej výzore a celkovom vyžarovaní.

- Najčítanejšie -