Ivana Surovcová dnes povedala „ÁNO“ Mariánovi Gáboríkovi! Pozrite si, ako im to spolu za tie roky pristane!

Tanečnica Ivana Surovcová dnes povedala ÁNO dlhoročnému partnerovi, hokejistovi Mariánovi Gáboríkovi, s ktorým sa zasnúbila vo februári tohto roka.

Zdroj: instagram.com/iversanns

Tridsaťročná blondínka stojí po boku Mariána Gáboríka už vyše šesť rokov a po tom, čo ju požiadal o ruku, neváhala a povedala Áno. Dvojica žije na striedačku na Slovensku a v Amerike, no napriek tomu si za miesto svojej svadby vybrali krásu Slovenska. 

 

Príspevok, ktorý zdieľa mgaborik12 (@mgaborik12),

Romantické miesto stvorené pre prominentné svadby

Neďaleko Bratislavy, v kaštieli v Tomášove sa dnes schádzalo množstvo hostí blízkych dvojici. Práve na tomto romantickom mieste sa už konalo niekoľko prominentných svadieb. Medzi nimi naposledy aj svadba Adely Banášovej a Viktora Vinczeho.

Krásna tanečnica Ivana Surovcová, ktorá sa popri tejto aktivite a cvičeniu venuje tiež podnikaniu v oblasti štýlových doplnkov, vyzerala vždy po boku známeho hokejistu naozaj tip-top. Blondínka pôsobí napriek tomu ako nezávislá mladá žena, ktorá nevydrží nič nerobiť. Zároveň má zmysel pre humor a zachováva si svoju prirodzenú tvár. Úspešný hokejista Marián Gáborík tak má byť právom na koho pyšný a už teraz patrí len a len nemu. Tento výnimočný deň s ním prišlo osláviť niekoľko známych hokejistov. 

Prečítajte si: Inšpirujte sa jarnými outfitmi Ivany Surovcovej: Sexi tanečnica vás ohúri nezameniteľným vkusom

Novomanželom blahoželáme a želáme všetko dobré na ich spoločnej ceste!

Tvoria podľa vás Ivana Surovcová a Marián Gáborík pekný pár?

Áno
558
Nie
29
Hlasovalo: 587
 

 

 

Foto:
instagram.com/iversanns, instagram.com/mgaborik12
Zdroj:
fem

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba