Presunúť na hlavný obsah

Po tom, ako sa ku mne môj muž nasťahoval, som zistila, že ho nemôžem vystáť: Tolerovali by ste toto?

Partnerské vzťahy

Mišo je odo mňa o päť rokov mladší a možno aj preto je v niektorých veciach úplne iný. Jednu vec som však už časom nevydržala a chýbalo málo ku tomu, aby som ho opustila.

Priznám sa, že som na Mišovi milovala jeho chuť do života a obrovský elán, s akým si dokázal vychutnať každý deň. Pred ním som mala skôr starších mužov a preto bol a vlastne stále je pre mňa akýmsi oživením.

Čítajte aj: Jednu vec pre svojho muža nikdy nerobím: Vďaka tomu ma rešpektuje už roky

Napriek tomu ani náš vzťah sa nezaobišiel bez konfliktov a hádok. Kým sme spolu nebývali, bol to ideálny muž a náš vzťah bol plný vášne a dobrodružstva. Akonáhle sa ku mne nasťahoval, veci sa radikálne zmenili. Hlavne jedna, ktorá ma vytáčala do nepríčetnosti.

Toto sa zmenilo a preto som musela zakročiť

Mišo sa nasťahoval ku mne pretože mám veľký dom a on býval v byte. Považovali sme to za lepšie riešenie, keďže ja som sa už počas tých rokov zabývala a meniť sa mi nechcelo. Súhlasil a ja som bola šťastná. Predtým sme boli spolu jeden rok a myslela som si, že ma už ničím nedokáže prekvapiť. Samozrejme, že som sa zas raz prerátala. Na začiatku bolo všetko skvelé a nemali sme žiadne výrazné nedorozumenia, avšak po mesiaci sa veci zmenili. Mišo zmenil prácu a zrejme aj svoj prístup k životu. Zrazu sa môj dom zmenil na miesto pre párty a večerné akcie. Keďže si konečne splnil sen a pred tridsiatkou sa stal DJ-om, akoby sa vrátil do mladosti. Jeho práca bola jedna veľká párty a tým pádom s tým celým pokračoval aj doma. 

Každý večer boli u nás jeho priatelia a dokázali sa baviť až do rána. Keďže cez deň spali, tento život im aj jemu samému vyhovoval. Najskôr som bola rada, že si splnil sny, ale neskôr mi tento jeho štýl života začal prekážať. Vadilo mi hlavne to, že som sa v noci nevyspala a tiež náš odlišný režim dňa bol frustrujúci a únavný. 

Mohlo by vás zaujímať: Môj muž bol dokonalý: Kvôli tejto jednej jeho chybe som mu bola neverná a to nebolo všetko

Po dvoch mesiacoch som mu o všetkom povedala a jednoducho som ho poprosila, či by nemohol tráviť čas s priateľmi mimo domu, alebo byť spolu s nimi na dome iba cez víkend. Najskôr mi tvrdil, že preháňam, ale keď som na tom trvala, tak nakoniec súhlasil. Dodnes je DJ-om, veľa cestuje, ale ja mám konečne svoj pokoj. Napriek tomu, že toto spoločné nemáme, zatiaľ nám to klape.

Tolerovali by ste svojmu partnerovi takýto divoký štýl života?

spolu hlasovalo 566 ľudí

áno
28
nie
538