Presunúť na hlavný obsah

Cyklámenová farba ako dominantná časť outfitu: Zakomponujte ju do vášho looku a zažiarte

Móda

Dávka inšpirácie v podobe pouličného štýlu, ktorý nám opäť dokázal, že originalite sa medze nekladú. Tentokrát sme sa zamerali na dominantnú farbu a jej využitie v bežných dňoch.

Jedinečná farba, ktorá si získala svojich priaznivcov aj odporcov. Tento originálny a nenahraditeľný odtieň ružovej prichádza do módy a my sme vám zostavili menšiu inšpiráciu outfitov, ktoré vám pomôžu zakomponovať túto žiarivú farbu do každodenných outfov.

Prečítajte si aj: Rady francúzskych blogeriek na nezaplatenie: S týmito kúskami vo svojom šatníku dokážete vyčarovať malé zázraky

Kombinovanie rôznych odtieňov

Kto by to bol povedal, že cyklámenová farba môže mať aj takéto využitie. Rovnako, ako sme zvyknutí kombinovať rôzne odtiene denimu, môžeme skombinovať ja výraznú farbu, akou je cyklámenová! Nebojte sa experimentovať a zaujimte svojim netradičným lookom.

Street style

Pri móde z ulíc vždy načerpáme množstvo inšpirácie na nové outfity a zaujímavé štýly. Tentokrát nás zaujala kombinácia cyklámenových šiat s retro nohavicami a kabelkou v žiarivej žltej farbe. Zaujímavé kombo, ktoré jednoznačne zaujalo aj našu redakciu.

Extravagancia

Tmavoružová farba nemusí tvoriť celý outfit, no aj tak bude dominantným prvkom vo vašom stylingu. Inšpirujte sa týmto jedinečným lookom a zakomponujte do svojho štýlu čierne silonky, vysoké kozačky, koženú sukňu či tričko vo výraznej farbe.

Pre blížiacu sa jeseň

Jesenné kabátiky sú už na našom zozname prianí a nevieme sa dočkať, kedy si ich začneme kupovať v nákupných centrách. Kúsok, ktorý musí byť jedinečný a naozaj zaujímavý! Presne taký sme objavili medzi "street style" módou z Paríža, kde sme natrafili na tento cyklámenový zázrak.

Inšpirujte sa: Ako zakomponovať volány do vášho letného outfitu: Naučte sa nosiť horúci trend tejto sezóny!

S nádychom Parížanky

Aj výrazný prvok, akým sú tieto žiarivé šaty, môže byť ozvláštnený trendovými doplnkami v podobe baretky či štýlových detailov. Tentko look s nádychom parížskej elegancie nás uchvátil svojím prevedením. 


- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus