Kastingy na novú tvár do módnej televízie: Šou Face of Fashion TV odštartovala vo veľkom štýle!

Kastingy do 5. série Face of Fashion TV už začali a my vám prinášame krátky prehľad toho, ako to vyzeralo na bratislavskom výbere. Pozrite si, aké adeptky sa uchádzali o pozíciu fashion moderátorky v jednej z najprestížnejších módnym televízií.

Zdroj: Vlado Anjel

Móda, krása a luxus. Presne to je spojením s prácou v módnej televízii, ktorá ma nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí naozaj prestížne meno. Byť moderátorkou Fashion TV je snom azda každej ženy, ktorá chce pracovať v módnom biznise, stretávať sa s množstvom ľudí a prinášať divákom novinky zo sveta fashion. Zaujíma vás, ako prebiehal prvý kasting už piatej série televíznej šou Face of Fashion TV? 

Mohlo by vás zaujímať: Módna televízia Fashion TV hľadá novú tvár: Piata séria odštartuje už čoskoro a máte sa na čo tešiť!

Práca snov

Bratislavský kasting na post moderátorky Fashion TV sa konal v krásnych priestoroch hotela Radisson Blu Carlton, kde sa mali potenciálne moderátorky predstaviť v čo najlepšom svetle a osloviť tak riaditeľku módnej televízie Gabrielu Drobovú. Tá nám prezradila, v čom je tento rok iný!

Náročný výber

Riaditeľka Fashion TV si na kasting vopred pozvala dievčatá, ktoré ju niečím oslovili a ako sama priznala, výber nebol vôbec jednoduchý. Z viac ako 500 prihlásených dievčat napokon vybrala užší výber adeptiek. „Máme za sebou casting, kde som pozvala 20 dievčat zo SR a 20 dievčat z ČR. Prvýkrát som zmenila pravidlá a pozvala len úzky výber adeptiek. Napriek tomu som mala veľký problém vybrať, koho posunúť do ďalšieho kola,“ priznala Gabriela Drobová.

Interview v angličtine

Medzi prvú skúšku dievčat už tradične patril rozhovor v angličtine, ktorý mal odskúšať ich vedomosti v cudzom jazyku. Dievčatá mali za úlohu urobiť interview so spevákom Thomasom Puskailerom a biznismanom Gian Pierom Lo Curtom, ktorý bol osobný asistent Donatelly Versace. To, ako sa im darilo, si budete môcť pozrieť už v poradí piatej sérii projektu Fashion TV. Máte sa načo tešiť!

Češky prekvapili

Pražský casting sa konal v hoteli Emblem, v ktorom sa zišlo 20 adeptiek na novú tvár prestížnej módnej televízie Fashion TV. Riaditeľka Gabriela Drobová sa sama vyjadrila, že Praha ju veľmi milo prekvapila. „Češky ma tentoraz príjemne prekvapili. Nielenže pôsobili priebojnejšie a idú si za svojím cieľom, ale potešili ma aj stylingy, v akých prišli. Myslím si, že týmto zachránili reputáciu Česka, čo sa obliekania týka,“ dodala s nadšením.

Casting v Prahe

Zaujímavosťou bolo aj to, že na pražskom kastingu prebiehalo interview v angličtine trochu iným spôsobom. Adeptky na novú tvár Face of Fashion TV vyspovedala samotná riaditeľka módnej televízie Gabriela Drobová, ktorá vyskúšala ich zdatnosť v cudzom jazyku.

Inšpirujte sa: Očarujúce dámy na Fashion Sparkling Charity Night: Prinášame vám najkrajšie róby, ktoré nás ohúrili najviac!

Foto:
Vlado Anjel, Arthur Koff, Fashion TV
Zdroj:
fem

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba