Presunúť na hlavný obsah

Môj snúbenec stratil o mňa akýkoľvek záujem: Nespravte rovnakú chybu

Partnerské vzťahy

Myslela som si, že sa vezmeme a budeme spolu dlhé roky fungovať ako šťastný manželský pár. Avšak ešte pred svadbou sa celá naša "rozprávka" skončila...

Najhoršie je, že to celé bola moja chyba, ktorú si už rok dookola vyčítam. Dúfam preto, že vy nespravíte rovnakú chybu, ako ja a nezničíte si vzťah.

Prečítajte si aj: Po tom, ako sa nám narodilo tretie dieťa, manžel priznal nechutné tajomstvo: Rozviedli by ste sa?

Oliver bol konzervatívny muž, ktorý mal v živote poriadok, čo sa o mne nikdy príliš povedať nedalo. Mala som pocit, že sa celý život hľadám a nebola som ani príliš zodpovedná. Jednoducho som žila prítomný moment a neriešila, čo bude ďalej. Hoci som mala po tridsiatke, niekedy som si pripadala oveľa mladšia. On bol môj opak a musím sa priznať, že kvôli nemu som sa aj ja dosť zmenila. Stále sa snažil o to, aby mi pomohol, či už s prácou, povýšením, alebo tak celkovo. Bol mojou obrovskou oporou, vzorom a partnerom zároveň. Napriek tomu tá duša rebelky vo mne akosi zostala a kým moje kamarátky z vysokej školy mali úspešnú kariéru, rodinu a deti, ja som robila asistentku a príležitostnú modelku. 

Keď ma jedného dňa požiadal o ruku, bola som nadšená. Všetko s ním dávalo zmysel, ale keďže som chcela byť stále samostatná a v práci som príliš dobre nezarábala, nafotila som dosť odvážne fotografie a dúfala, že keďže to bolo fotené v zahraničí, Oliver sa nič nedozvie. Bol ochotný a platil mi všetky dovolenky, ale napriek tomu som aj ja chcela byť tá, ktorá si môže dopriať z vlastných peňazí. Viem, že to bola hlúposť, ale svadba sa blížila a ja som od neho nechcela pýtať peniaze. 

Jeden večer sa všetko medzi nami skončilo

Po víkende som Olivera čakala doma s večerou, keďže sa mal vrátiť zo služobnej cesty. Po tom, ako prišiel, mi s prísnym hlasom povedal, že sa musíme porozprávať. Sadol si a hodil na stôl moje odvážne fotografie. Na otázku o tom, kde to vzal mi odpovedal, že svet nie je až taký veľký a on sa v Miláne stretol so svojim bývalým kolegom, ktorému sa pochválil s tým, že chystáme svadbu. Namiesto gratulácie mu dotyčný povedal, že sa mu zdám povedomá, vraj ma niekde videl. Po chvíli našiel na internete fotografie, ktoré mali zostať "utajené." Nakoniec dodal, že sa vo mne sklamal a vraj nechce žiť so ženou, čo sa tak lacno ponúka. Hoci som sa mu to celé snažila vysvetliť, nepočúval. Po niekoľkých dňoch, čo prespal v obývačke a neprehovoril so mnou ani slovo som si uvedomila, že to nepredýcha a odišla som. Ani potom sa moja snaha dostať ho späť nepodarila a tak som momentálne sama.

Čítajte: Muž narodený v tomto znamení miluje slobodu: Manželstvo, či vzťah nechce hlavne kvôli tomuto...

- Najčítanejšie -