Presunúť na hlavný obsah

Týmto si podľa hviezd ničíte vzťah: Vaše znamenie zverokruhu vám odpovie na to, prečo to nefunguje

Partnerský horoskop

Niekedy vzťahy nefungujú tak, ako by sme chceli a preto je veľmi dôležité poznať pravú príčinu toho, čo ich ničí. Ste si istá, že robíte všetko správne?

Niekedy si možno mylne myslíme, že príčinou problémov je náš partner. Avšak chyba je vždy na oboch stranách, preto je potrebné nájsť dôvod a až potom niekoho obviňovať.

Čítajte aj: Muž narodený v tomto znamení je najväčším gentlemanom: Našli ste v popise toho svojho?

Baran

Ak ste sa narodili v znamení Barana pravdepodobne máte najväčší problém s tým, že reagujete bez toho, aby ste si danú vec poriadne premysleli. Práve vaša horúca hlava je dôvodom hádok a toho, že vášho partnera veľakrát slovami zraníte.

Býk

Milujete svoju komfortnú zónu z ktorej takmer nikdy nevychádzate. Táto vaša nečinnosť a istá ignorácia toho, čo sa deje okolo vás môže spôsobiť to, že vás partner opustí. Jednoducho ukážte, že máte osobnosť a vyjadrite sa k veciam, na ktorých vám záleží. 

Blíženec

Nie ste vždy úprimná a nepriznáte to, čo si naozaj myslíte, či cítite. Jednoducho chcete byť vždy tou dobrou a preto si veľakrát začnete aj s mužmi, ktorí nie sú podľa vašich predstáv. Neskôr si to váš vzťah odnesie.

Rak

Všetko chcete hneď a nedokážete čakať. Je pekné, že vám to s partnerom už od samého začiatku funguje, ale nemusíte hneď plánovať svadbu. Celú budúcnosť máte pred sebou a preto veci zbytočne neuponáhľajte. 

Lev

Občas máte problém s komunikáciou a otvorenosťou. Práve to sú kamene úrazu, keďže vzťah je založený na komunikácií, bez ktorej to dlhodobo fungovať nemôže. Nečakajte, že vám bude partner čítať myšlienky, ale ak vás niečo trápi tak to rovno povedzte.

Panna

Ste obrovský perfekcionista, čo môže byť vo vzťahu na škodu. Nie, nemusíte byť dokonalá ani vy a ani vaša partnerka. Kľudne príjmite to, že nič v živote nie je také skvelé, ako to vyzerá a hlavne trochu zvoľnite.

Váhy

O ľuďoch si zvyknete vytvárať pribehy a predstavy, ktoré sa však veľakrát nestotožňujú s realitou. Berte život taký, aký je a nesnažte sa meniť svojho partnera, len preto, že si myslíte, že by mal byť iný. 

Škorpión

Vo vzťahu musíte mať všetko pod kontrolou a váš partner musí fungovať tak, ako to chcete vy. Na tento prístup rýchlo zabudnite, pokiaľ nechcete, aby aj ďalší vzťah skončil tak ako predošlé. Vzťah je o rešpekte a dvoch ľuďoch a nielen o vás.

Strelec

Namiesto toho, aby ste riešili problém, ktorý vo vzťahu nastane, odchádzate. Dokážete sa rozísť len kvôli tomu, že váš vzťah neprechádza ľahkým obdobím. Uvedomte si však, že celé si to budujete vy spolu s partnerom a nevzdávajte sa príliš skoro. 

Kozorožec

Sústredíte sa na maličkosti a zatiaľ vám unikajú podstatné veci. Vyhýbate sa konfliktom len preto, lebo nechcete, aby vás niekto zranil. Normálna výmena názorov však nikomu neušodí.

Mohlo by vás zaujímať: Dátum narodenia o nás prezradí, do akých vzťahov by sme sa (ne)mali vrhnúť: Toto o nás vypovedá!

Vodnár

Stále sa obklopujete ľuďmi a preto si občas nevšimnete, že vás potrebuje aj váš partner. Hoci spoločnosť milujete, určite si priority a venujte sa aj svojmu partnerovi.

Ryby

Príliš často a hlavne neuvážene dávate ľuďom druhé šance. Kým vy sa snažíte byť priateľskou, okolie a partner to môžu zneužívať. Poučte sa na svojich chybách a nespravte tú istú chybu dvakrát.