Presunúť na hlavný obsah

Jedna potravina v jedálničku atraktívnej trénerky nesmie chýbať: Pozrite sa na to hriešne dokonalé telo

Chudnutie a diéty

Fitness trénerka Anna Victoria je veľkou motiváciou pre všetky ženy, čo ju sledujú a tiež pre tie, ktoré s ňou trénujú. Inšpirujte sa jednou potravinou, ktorú Anna často konzumuje.

Trénerka Anna má na svojom profile viac ako 1,3 milióna fanúšikov. Ľudia ju kvôli jej pravdivému a ľudskému prístupu jednoducho maju radi. Ona sama totižto nemá problém, ukázať sa aj v období, keď má nafúknuté brucho, či konzumuje niečo menej zdravé.

Mohlo by vás zaujímať: Kombinácia potravín, ktorá zaručí prirodzenú očistu čriev: Zbavte sa nafúknutého brucha

Anna si získala ľudí svojou profesionalitou a inak tomu nie je ani dnes. Denne pridáva fotografie žien a klientiek, ktoré vďaka nej schudli a ona sama na sebe tiež neustále a poctivo pracuje. Roky cvičenia sa na jej postave podpísali a dnes vyzerá takto dobre.

Trénerka samozrejme vie, že nie je všetko iba o cvičení, ale hlavne o správnej strave. Jej jedálniček preto pozostáva z čerstvých surovín. Keďže svoje jedlá veľakrát na stránke uverejňuje, môžete si všimnúť, že takmer do každého z nich pridáva obľúbenú potravinu športovcov. Viete, o ktorej hovoríme?

Vajíčko

Jej obľúbenou potravinou je práve vajíčko, ktoré obsahuje mnohé živiny a pre športovca je tým pádom ideálnou potravinou. Vajíčka kozumuje v čase raňajok, konkrétne vajce benedikt, ktoré je veľmi chutnou voľbou.

Na obed si zas dopraje varené vajíčka, zeleninu (brokolicu, cícer, fazuľu, mrkvu), ktorú skombinuje s bulgurom a avokádom.

Jej večera, alebo občas aj desiata pozostáva naopak z volského oka, šalátu, mäsa a byliniek.

Anna má systém, ktorý funguje a aj vďaka nemu má ukážkovú postavu. Cvičenie skombinované so stravou je jednoducho základom.

Prečítajte si: VIDEO: Fitneska Olívia Pohánková má vďaka týmto dvom cvikom dokonale štíhle bruško: Robíte ich správne?

Viete, aké benefity skrýva v sebe vajíčko?

  • je skvelým zdrojom bielkovín
  • obsahuje vitamíny a zdravé tuky
  • nasýti na dlhšiu dobu
  • skvelá potravina počas chudnutia

- Najčítanejšie -