Presunúť na hlavný obsah

Kráľovské tajomstvá: Toto ste o vojvodkyni Kate Middleton ani len netušili

Feminity

Vojvodkyňa Kate Middleton je vzorom pre mnohé ženy. Ľudí si získala svojou skromnosťou, láskavosťou, dobrosrdečnosťou a zmyslom pre spravodlivosť. Predsa len sú však drobné tajomstvá, ktoré ste o krásnej Kate možno nevedeli.

1. Vojvodkyňa sa síce Kate vydala do kráľovskej rodiny a jej rodičia patria medzi prominentov, no korene jej rodiny patria medzi robotnícku triedu. Katiny predkovia boli aj baníkmi a robotníkmi. Jej babička Dorothy Goldsmith, však chcela dosiahnuť viac. Tužila po inom živote a tak sa letuškou. Počas letu do Londýna stretla na palube svoju osudovú lásku -  Michaela Middletona. A práve ten mal “modrú” krv po sirovi Thomasovi Martineauovi, synovcovi Nevilla Chamberlaina.

2. Kate bola na škole aj skvelou herečkou. Divadlo doslova milovala. Zahrala si Elizu Doolittlovú v hre My Fair Lady, ale aj princeznú v Popoluške. No a v jej prípade sa rozprávka premenila na realitu. Napokon stretla aj toho vlastného princa.

3. Vojvodkyňa má na hlave ukrytú veľkú jazvu, ktorá je následkom operácie. Nikdy však neprezradila, čo sa jej stalo. 

4. Počas študia bola Kate skôr samotársky typ. Na večierky, ju vždy musela vytiahnuť mladšia sestra. Dokonca aj ohľadom randenia si vždy nechávala radiť od Pippy.

5. Jej prvou prácou po škole bola asistentka predaja jednej módnej značky.

6. Vojvodkyňa je športovo veľmi nadaná, miluje plávanie a tenis. 

7. Katina najobľúbenejšia vôna je parfum - Dior Dune. A keďže všetko, čo má ona, chcú mať všetci, je nám jasné, že tejto vôni pravdepodobne stúpne predajnosť.

8. Kate miluje zelený čaj a každé ráno vstáva o hodinu skôr, aby si ho stihla vychutnať sama a v pokoji. Takéto chvíle sú pre ňu vzácnosťou, preto si ich užíva naplno. 

9. Vojvodkynina sesternica z druhého kolena, Katrina Darling, je striptérkou. Dokonca pózovala aj pre známy pánsky magazín. Avšak táto žena sa rozhodne do kráľovskej rodiny nehrnie a radšej sa drží v úzadí.  

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe