Najkrajšie šperky od slovenských dizajnérok: Tieto ozdoby si skrátka zamilujete!

Prinášame vám tie najkrajšie šperky od slovenských dizajnérok, ktoré nás svojou prácou naozaj uchvátili. Ich dokonalé prevedenie krásnych šperkov vás nenechá chladnými a možno si nejaký kúsok vyberiete pre svoje potešenie, či ako darček po stromček pre vašich blízkych.

Šperky od slovenských dizajnérok, ktoré dýchajú kreativitou

Šperky od slovenských dizajnérok, ktoré dýchajú kreativitou

Zdroj: Marni

Krásne, originálne a jedinečné! Presne také sú šperky od talentovaných dizajnérok, ktoré venujú svoj voľný čas vytváraním tých najkrajších ozdôb, náušníc, prsteňov č dokonca brošní. Nechajte sa inšpirovať ich jedinečnou tvorbou a zaobstarajte si jeden kúsok aj vy. Veď čo je krajšie, ako potešiť ženu nádherným šperkom? Raz za čas sa predsa môžete obdarovať aj samy!

Mohlo by vás zaujímať: Dizajnérka Lucia Šimončičová vyrába unikátne brošňe, ktoré sú skutočným klenotom: Jej tvorbu milujú aj v zahraničí

Skvost

Dizajnérka Lucia Šimončičová je známa najmä ako dizajnérka a šperkárka. Jej jedinečnú tvorbu ste už zaručene mohli vidieť a rôznych známych osobnostiach, ktoré s obľubou nosia jej unikátne diela. Lucia sa pustila do vytvárania brošní Skvost, ktoré vás upútajú svojím dokonalým prevedením a precíznou prácou. Tieto z nich nás úprimne očarili!

Petra Toth

Jedna z najznámejších slovenských dizajnérok, ktorá sa venuje tvorbe prekrásnych šperkov je aj Petra Toth. Ambiciózna Slovenka rozbehla svoj biznis pred pár rokmi a dnes sa už teší celebritnej klientele. Jej šperky nosia aj známe osobnosti a typickým znakom je pre ňu slovenská ľudová tvorba, ktorá ju pri jej tvorbe inšpiruje najviac.

Linda´s Dream

Medzi ďalšie úspešné šperkárky patrí aj Linda Hudecová, ktorej značka sa na Slovensku dostala do povedomia vďaka rozprávkovo krásnym náušniciam a šperkom. Nápadité ozdoby si všimnete na prvý pohľad a ich typickým podpisom sú práve znaky, akými sú farebnosť, jedinečnosť a ženskosť. Ideálna kombinácia pre sebavedomú ženu, ktorá sa nebojí vytŕčať z davu.

Marni

Náušnice Marni tvorí Patrícia Hejčíková, ktorá si svoj biznis rozbehla naozaj naplno. Vytváranie nadčasových a krásnych šperkov bolo pre ňu odmalička snom, čo je vidieť aj na jej precíznej práci. V jednoduchosti povedané, ak robíte niečo s láskou a chuťou, vždy to má len ten najlepší výsledok. Dôkazom toho sú aj šperky Marni. 

Inšpirujte sa: Nové jesenné parfumy, ktoré si zamilujete: Tieto z nich podčiarknu vašu ženskosť a pôvab!

Alka špe_RHK

S netradičným názvom svojej tvorby prichádza aj extravagantná dizajnérka a šperkárka Alena Reháková, ktorá pôsobí aj v odvetí kvetinárstva. Inšpiratívna umelkyňa vytvára krásnu bižutériu, ktorá ulahodí nielen vášmu oku ale aj vášmu srdcu. Ručne vyrábané šperky v sebe skrývajú tú správnu atmosféru a vy si ich zaručene obľúbite. 

Foto:
Marni, Skvost, Petra Toth, LINDA´s Dream, instagram.com/alkarhk
Zdroj:
MB

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba