Presunúť na hlavný obsah

Módna ikona Victoria Beckham má na konte ďalšiu spoluprácu: Vďaka tomuto bude opäť bližšie fanúšikom jej štýlu

Móda

Krásna a talentovaná Victoria, ktorá je sama módnou návrhárkou neváha spojiť svoje meno s rovnako slávnymi značkami vo svete módy.

Chce byť inšpiráciou

Samotná Victoria je preslávená hlavne svojou schopnosťou inšpirovať ženy k tomu, aby boli silné a sebavedomé. O to sa snaží prostredníctvom svojej módy, a to skutočne neustále. Jej modely akoby samé vypovedali o skutočnej hodnote nezávislej ženy, ktorá chce zo seba dostať najlepšiu verziu samej seba.

Inšpirujte sa: Červené svetre ako módny trend: Ako ich nosiť, aby ste pôsobili naozaj štýlovo?

Jej túžba pomáhať ženám sa odzrkadľuje v každom modeli, ktorý spoločne so svojím tímom dizajnérov navrhuje a posúva tak štandardy módy každú jednu sezónu.

 

#ReebokxVictoriaBeckham x VB @reebok

Príspevok, ktorý zdieľa Victoria Beckham (@victoriabeckham),

S Reebokom vytvorili dokonalú dvojicu

Reebok už v 80. rokoch prevzal vedúcu úlohu ženského fitness hnutia a odvtedy sa snaží ponúknuť svojím zákazníčkam kvalitu skombinovanú s inovatívnym dizajnom. Kolekciu, ktorú spoločne s Victoriu Beckham navrhli a nazvali ju Reebok x chcú preto ťahať podobným smerom. Predstaviť by ju spoločne mali v roku 2018, pričom sa snažia o skobinovanie štýlu a dizajnu, ktorý v sebe nesie samotné Victoriine meno s pohodlnosťou a kvalitou samotnej značky Reebok.

Beckham sa vyjadrila: "Som neuveriteľne nadšená vstúpiť do tohto partnerstva postaveného na spoločných hodnotách. Vždy som sa snažila ženám vštepovať sebaistotu a Reebok je značka, ktorá je desaťročia nositeľom tohto istého posolstva. Mať príležitosť vyzvať tradičné predstavy o fitness oblečení v kontexte módy je niečo, čo som vždy chcela urobiť. Dlho začleňujem športové oblečenie do môjho šatníka ako aj do bežného života, a som vzrušená spojenectvom s Reebok pri takejto dynamickej ponuke."

Nenechajte si ujsť: Trendy pančucháče ako základ zimného šatníka: Nosia sa tieto štýly!

 

Day one x VB #ReebokxVictoriaBeckham @reebok

Príspevok, ktorý zdieľa Victoria Beckham (@victoriabeckham),

Victoria nie je prvou ženou činu, s ktorou sa Reebok rozhodol spolupracovať. Za posledné roky sa spojil i s inými zvučnými menami, ktoré zosobňujú silu ženy ako Gigi Hadid, Ariana Grande či Aly Raisman. Victoria je však presne tým, čo chce Reebok v novej kampani vyjadriť. A tými sú hlavne spoločenské hodnoty. Vštepovanie sebaistoty a odvahy do myslenia žien prostredníctvom módy je niečo, v čom je táto módna ikona skutočne ako doma.

Prečítajte si aj: David Beckham opäť dokázal, že je v móde ako doma: Týmto outfitom by sa mali inšpirovať všetci muži!

Okrem vlastnej značky rada spolupracuje

Samozrejme, že sa Victoria naplno venuje svojmu rovnomennému módnemu impériu, Victoria Beckham, ktoré vzniklo v roku 2008 a odvtedy si vyslúžilo množstvo ocenení, vrátane dvoch British Fashion Awards ako značka roka a Harper’s Bazaar British Brand roka 2017. Okrem toho však stíha spolupracovať aj s ostatnými veľkolepými menami, či už ide o dekoratívnu kozmetiku Estée Lauder alebo vlastný rad detského oblečenia pre americký obchodný reťazec Target.

Aj preto jej novému projektu želáme veľa úspechov!

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus