Presunúť na hlavný obsah

Kate Middleton robí kvôli tehotenstvu ústupky v kuchyni: Toto jedlo už doma najbližšie mesiace nepripraví

Zahraničné celebrity

Kráľovská rodina sa môže opätovne tešiť. O pár mesiacov sa opäť rozrastie o ďalšieho člena. Úpenlivé čakanie so sebou však nesie aj určité obete.

Princ William je vyberavý

Síce sa budúci otecko na svojho ďalšieho potomka určite veľmi teší, s niektorými vecami sa v súvislosti s Kateiným tehotenstvom musel jednoducho zmieriť. Jednou z nich sú aj obmedzenia v kuchyni, ktoré ho určite veľmi nepotešia. William je totiž známy svojou veľkou vášňou k steakom, ktoré si však rád dopraje skôr nedopečené.

Prečítajte si aj: Jednu vec nemá syn princa Williama a Kate Middleton v škole povolenú: Verili by ste tomuto?

A práve to je najväčším problémom. Jeho manželka Kate, ktorá už počas prvých dvoch tehotenstiev trpela závažnými žalúdočnými problémami a dehydratáciou spojenou s ochorením Hyperemesis gravidarium (postihuje len niečo okolo 2% všetkých rodičiek), musela svoj jedálniček veľmi obmedziť. Počas celého tehotenstva totiž nemôže so surovým mäsom prichádzať do styku skoro vôbec, či už pri jeho príprave alebo samotnej konzumácii.

Nenechajte si ujsť: Kráľovské tajomstvá: Toto ste o vojvodkyni Kate Middleton ani len netušili

Osobní kuchári sa oň postarajú

Niežeby bola Kate jediným, kto sa stará o Williamovo jedlo, práve naopak. V Kensingtonskom paláci je mu k dispozícii celý rad kuchárov, ktorí mu s radosťou pripravia jeho obľúbené jedlo. Kate  sa však rada stará o Williama sama a spoločné obedy si vychutnávajú zo všetkého najradšej. Možno bude práve nedopečený steak prvým jedlom, ktoré si spoločne po aprílovom pôrode doprajú.

Neprehliadnite: Princ William a vojvodkyňa Kate prežívajú jedno z najšťastnejších období: Čoskoro sa stanú trojnásobnými rodičmi!

Kate chce ostať doma

V súvislosti s očakávaným tretím dieťatkom sa však udejú i ďalšie zmeny, ktoré narodenie princa Georgea a princeznej Charlotte nesprevádzali. Jednou z nich je aj Kateino želanie rodiť v kruhu rodiny a nie v Lindovom krídle nemocnice Svätej Márie, kde prebiehali prvé dve tehotenstvá. Kate by si takýto pôrod želala hlavne kvôli blahu svojich detí, ktoré by tak svojho ďalšieho súrodenca spoznali v pokoji a rodinnej atmosfére.

Mohlo by vás zaujímať: Vojvodkyňa Kate v outfite, ktorý u nej často nevidíme: Takto jej to pristalo s odhalenými ramenami

Dúfame, že všetko vyjde tak ako má a z Kate bude šťastná trojnásobná mamička!

- Najčítanejšie -