Svetové finále Elite Model Look 2017: Opätovný skvelý úspech slovenskej krásy v TOP 10!

Nataša Košťová, víťazka národného finále súťaže Schwarzkopf Elite Model Look SR 2017, sa na 34. ročníku svetového finále Elite Model Look prebojovala do TOP 10!

Celý priebeh finálového večera bol vysielaný naživo online

Celý priebeh finálového večera bol vysielaný naživo online

Zdroj: Schwarzkopf Elite Model Look

Finále sa konalo v mekke módy v talianskom Miláne, v prestížnom priestore MiCo, ktorý bol dizajnový architektom Mariom Bellinim. Celý priebeh finálového večera bol vysielaný naživo online. Organizátori finále pripravili pre divákov jedinečnú show, v ktorej sa predstavilo 63 finalistov z celého sveta. Víťazi sa stali Valeria z Ruska a Antonio z Brazílie. Show, ktorú priamo v mieste konania sledovalo 1500 divákov, bola usporiadaná v spolupráci s Národnou komorou talianskej módy.

VIDEO: Pozrite si video vizitku, v ktorej vám Nataša Košťová o sebe prezradí viac

V porote zasadli po boku prezidenta Elite Model Management Vicka Mihaciho ikony módneho priemyslu ako topmodelky Anne Catherine Lacroix, Natasa Vojnovic, Mark Vanderloo, Tony Ward, svetoznámy módny fotograf Giampaolo Sgura a módny návrhár Lorenzo Serafini. Medzi VIP hosti z celého sveta prijali pozvanie aj česká topmodelka Linda Vojtová či slovenská topmodelka Michaela Kocianová.


TOP 10 dievčat a TOP 5 mladých mužov získalo dvojročné garantované kontrakty s agentúrou Elite v celkovej výške 730.000EUR.

O vlasový styling sa postaral generálny partner Rowenta for Elite Model Look. Saša Jány, riaditeľ súťaže Schwarzkopf Elite Model Look pre Česku a Slovensku republiku, hovorí: „Po úspechoch českých svetových víťaziek z posledných rokov Evy Klímkovej, Báry Podzimkovej a Jany Tvrdíkovej, som rád, že opäť zabodovalo Slovensko a Nataša tak nadviazala na úspechy Lindy Nývltovej, Miši Kocianovej či Michaely Hlaváčkovej.“ 

Prečítajte si: Už zajtra sa uskutoční svetové finále Elite Model Look v Miláne: Kto má najväčšie šance uspieť?

Foto:
Schwarzkopf Elite Model Look
Zdroj:
fem

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba