Česká topmodelka Bára Podzimková otvorene o svojej pleti: Vďaka tejto spovedi si získala obrovskú priazeň!

Úspešná topmodelka agentúry Elite sa na sociálnej sieti otvorila svojim fanúšikom a získala si veľkú priazeň okolia. Pôvabná Bára sa prostredníctvom instagramu prihovorila mnohým dievčatám a ženám, ktoré trápi rovnaký problém.

Úspešná topmodelka agentúry Elite Praha

Úspešná topmodelka agentúry Elite Praha

Zdroj: Archív Elite Prague

Víťazka svetového finále Elite Model Look 2014 Barbora Podzimková sa od čias výhry stala naozaj uznávanou modelkou nielen doma, ale najmä v zahraničí. Spolupráce s najprestížnejšími značkami a pravidelná účasť na módnych prehliadkach pre zvučné mená módnych návrhárov sú pre ňu už samozrejmosťou a jej modelingová kariéra stále rastie. Vysoká postava, bezchybné miery a jedinečná krása patria k jej najväčším výhodám a Bára je označovaná za jednu z najkrajších českých topmodeliek. 

Mohlo by vás zaujímať: Francúzsky módny dom Chanel predstavil kolekciu Cruise 2017/2018: Česká modelka Bára Podzimková na móle opäť bodovala

Úprimný odkaz

Na sociálnej sieti sa však nedávno zdôverila svetu s niečím, čo ju trápi už dlhší čas a nevie si s tým rady. Barbora si na svoj súkromný instagramový profil zavesila fotografiu, kde je úplne nenalíčená a k fotke pridala aj dlhý popis, ktorým inšpirovala mnohé dievčatá. Známu topmodelku totiž trápi rovnaký problém ako väčšinu dievčat v jej veku a tým sú nedokonalosti pleti. V úprimnej spovedi sa priznala, že už viac ako rok bojuje s problémami s pokožkou a vie, aké je to psychicky náročné milovať samého seba. 

Inšpirácia pre ostatných

V inšpiratívnom príspevku opisuje svoj dlhý proces trápenia s pleťou a prihovára sa ostatným ľuďom s rovnakým problémom, aby si vážili samých seba a dokázali sa mať radi aj napriek nedokonalostiam pleti. „Verte mi, viem, aké je psychicky ťažké pre ľudí s kožnými problémami, aby akceptovali samých seba a mali sa radi. Keďže som modelkou a perfekcionistkou, je na mňa vyvíjaný omnoho väčší tlak, pretože pleť je spoločne s mierami najdôležitejším faktorom pri mojej práci,“ priznala krásna topmodelka.

Dokonalosť neexistuje

Vo svete modelingu, ktorý svetu často ukazuje dokonalé ilúzie, sa mladá modelka priznala, že sa za dokonalú nepovažuje. Svojim fanúšikom zanechala pekný odkaz, ktorým chytila za srdce mnohých priaznivcov. Verím, že všetko sa deje z nejakého dôvodu a ja sa vždy vo všetkom snažím nájsť lekciu. Keďže vždy postujem moje šťastné chvíle a všetky skvelé veci, ktoré sa mi stali a oceňujem, rozhodla som sa pridať aj toto. Vážim si svoju pleť takú, aká je. Vážim si samú seba so všetkými chybami a dúfam, že aj vy si vážite samých seba,“ ukončila svoju spoveď peknými slovami.

Prečítajte si aj: Obdivuhodný úspech našich modeliek vo svete: Bára Podzimková predvádzala pre Dior, Eva Klimková pre Victoriu Beckham

Spojenie krásy a múdrosti

Mladá modelka svojím úprimným priznaním oslovila a potešila množstvo fanúšikov, ktorí jej okamžite zanechali milé komentáre. Tým, že sa rozhodla otvorene rozprávať o svojom probléme s pleťou, si získala priazeň ľudí z celého sveta, ktorí bojujú s rovnakými starosťami. Nielen krásna, ale aj veľmi múdra modelka nás svojím príspevkom chytila za srdce a veľmi milo prekvapila. Je úžasné vidieť, že aj mladé dievča, akým je Bára Podzimková, dokáže šíriť dobro a pomoc celým svetom. Táto inšpiratívna kráska by mohla byť príkladom pre mnohé modelky!

Foto:
Archív Elite Prague, instagram.com/barborapodzimkova, Ján Zemiar
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články


Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba