Presunúť na hlavný obsah

Outfit inšpirovaný Vianocami, ktorý zatienil všetky ostatné: Táto známa modelka ho doviedla k dokonalosti

Móda

Svetoznáma topmodelka a instagramová kráska Bella Hadid nám ukázala, ako vyzerá dokonalý vianočný outfit. V tomto looku budete hviezdou slávnostného večera!

Všetci sa snažíme vymyslieť okázalý a jedinečný outfit na Vianoce, v ktorom budeme naozaj očarujúce a elegantné. Nechceme vyzerať príliš jednoducho či nudne a celkový vzhľad v sebe musí skrývať povestnú iskru. Ak si vezmeme do úvahy príbeh o kráske Belle Hadid, všetky ostatné rozprávky môžu ísť bokom. Táto známa modelka totižto dokázala, že jej štýl sa rovná ozajstnej princeznej a v jej vianočnom outfite nás jednoznačne ohúrila. Nechajte sa inšpirovať jej štýlom!

Prečítajte si aj: Gigi a Bella Hadidové zladené v chanelovských kabátoch: Týmto očarili a to ste ich ešte nevideli od pása dolu

Pani Clausová

Modelka si vyrazila do ulíc nočného Londýna, kde sa zúčastnila súkromného vianočného večierku a všetkým vyrazila dych svojím outfitom, ktorým dokonale priblížila atmosféru čarovných sviatkov. Bella stavila na asymetrické filtrované šaty v červenej farbe, bielu pelerínu s kožušinovým lemom a šnurovacie topánky od dizajnéra Liudmila. Krásnej brunetke tak prischla prezývka „pani Clausová“, ktorá dokonale vystihla jej ideu outfitu, ktorý bol inšpirovaný práve kúzelnými Vianocami.

Bezchybný styling

Urobte to ako štýlová kráska a stavte na módny look, ktorým vyrazíte dych. Ak chcete zdôrazniť vzhľad, inšpirujte sa sexi účesom známym ako „bob". Známa topmodelka ho povýšila na novú úroveň, kde zakomponovala aj trendy ofinu v rovnom strihu. K dokonalosti vám bude chýbať už len červený rúž na pery, zjednotená pleť a mačací pohľad. Tak, čo hovoríte na tento styling?

Dokonalá diva

Mladá topmodelka je momentálne považovaná za jednu z najznámejších osobností v šoubiznise a jej kroky sleduje množstvo priaznivcov a sledovateľov. Práve tí sú unesení z jej jedinečného štýlu a módnych kombinácii, ktorými vždy prekvapí. Musíme uznať, že Bella patrí aj k naším módnym inšpiráciám a tento vianočný outfit jej vyšiel naozaj bezchybne. 

Inšpirujte sa: Kárované sako ako základ ženského šatníka: Tento módny kúsok je hitom jesennej sezóny!

- Najčítanejšie -