Krásna Monika Bagárová presne vie, v čom zaujať: Inšpirujte sa jej outfitmi pri výbere na silvestrovský večierok

Nádherná speváčka dokáže svojimi módnymi kúskami neustále zaujať. Inšpirujte sa aj vy pri výbere toho svojho.

Monika svojimi outfitmi neustále prekvapuje

Monika svojimi outfitmi neustále prekvapuje

Zdroj: Instagram.com/bagarovamonika

Krásne jednoduché

Presne také sú tieto čierne krátke šaty, ktoré Monike neuveriteľne pristanú. Vytvorené s predĺženého saka a doplnené o strieborné náušnice a vysoké čižmy sa aj vo vašom prípade môžu stať tým najoriginálnejším outfitom na silvestrovskú noc. Pokojne zvoľte rovnako jednoduchý mejkap ako ona a máte vyhraté.

Aj bledá farba jej pristane

Ak sa vám páči viac bledšia farba, zvoľte takéto jednoduché šaty. Strih pod kolená a originálne viazanie v prednej časti pútajú pozornosť, zatiaľ čo jemný mejkap a jednoduchý účes tvoria dokonalú súhru. Všetko dopĺňa tmavší rúž a lak na nechty v rovnakej farbe. Aj takto jednoducho sa tvorí originálny party outfit.

Prečítajte si aj: Česká speváčka Monika Bagárová a jej dokonalé outfity: Táto šarmantná kráska má štýl, ktorý sme si zamilovali!

Ako pravá dáma

Ak máte chuť na niečo elegantnejšie a nestarnúce, zvoľte si takéto jednoduché zamatové šaty. Dokonale úzky strih s rozparkom odhalí kúsok vašej nohy, no nie natoľko, aby celkový výsledok pôsobil vulgárne. Doplnené o jemné lodičky a veľmi jednoducho upravené rozpustené vlasy, pôsobia priam zázračne.

Aj nohavice majú štýl

Ak práve nemáte náladu na sukňu, zvoľte takúto jednoduchú kombináciu nohavíc a kabátu. Budete sa cítiť nanajvýš pohodlne a stále budete vyzerať okúzlujúco. Aj takýto outfit sa na silvestrovskú party dokonale hodí. Hlavne vďaka svojej praktickosti a jemnej elegancii ním nič nepokazíte a ani nesklamete.

Mohlo by vás zaujímať:Talentovaná Monika Bagárová svojou krásou neustále priťahuje pozornosť: Pozrite sa, ako čerstvo zamilovaná žiari!

Mierna extravagancia nezaškodí

V prípade, že si trúfate na istú dávku extravagancie, vyskúšajte podobne ako Monika skombinovať dva tipy šiat do jedného. Krátky rukáv, ktorý strieda dlhý a asymetria, ktorú daná kombinácia vyvoláva, je presne to, čím na party zaujmete pozornosť a upútate pohľady ostatných.

Zamerané na jednoduchosť

Spojenie extravagancie a elegancie v jednom, presne zosobňujú tieto šaty. Monika je v nich priam kráľovnou a rovnako môžete pôsobiť i vy. Stačí si zvoliť jednoduchý model s podobným výrazným prvkom, akým je v jej prípade dlhý rukáv, a skvelý outfit je na svete. 

Nenechajte si ujsť: Speváčka Monika Bagárová v polohe, ktorá znásobila jej sexepíl ešte viac: Prekvapí vás!

Foto:
Instagram.com/bagarovamonika, Ján Zemiar
Zdroj:
EF

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba