Presunúť na hlavný obsah

Novodobá ikona Kaia Gerber zdedila vkus po mame: Inšpirujte sa niektorými z jej dokonalých outfitov

Zahraničné celebrity

Zdedila po mame nielen krásu, ale aj vkus. Pozrite sa na niektoré z jej najoriginálnejších kombinácií.

Jednoduché rifle

Občas stačí tak málo, ako obyčajné rifle s vyvýšeným pásom, ktoré skombinuje s obtiahnutým čiernym crop topom, a skvelý outfit je na svete. Kaia stavila naozaj na jednoduchosť a outfit nedoplnila ani  doplnkami či opaskom.Síce na tento look treba mať patrične vyšportovanú postavu a kúsok odvahy, výsledný efekt skutočne stojí za to.

Inšpirujte sa: Šokujúce podoby známych herečiek s ich dcérami: Okrem Meryl Streep má aj Cindy Crawford svoju vernú kópiu

Crop topy vedia urobiť veľa

Kaia si na crop topoch skutočne ulieta. Aj kombinácia červenej s čiernou jej tentokrát skutočne vyšla. Stačí tak málo, ako obyčajné čierne nohavice, ktoré doplnila o červeno-čierny sveter s vykrojenými rukávmi. Kaia je obdarovaná prirodzenou krásou, no takýto jednoduchý outfit ju robí ešte dokonalejšou.

 

Pásiky sú in

Aj kožená bunda, korú dokonale dopĺňajú trojštvrťové pásikaté nohavice, sa jej neuveriteľne hodí. Kaia všetko doplnila jednoduchou baretkou, ktorá sa túto sezónu nosí viac než kedykoľvek predtým. Táto mladá kráska je jasným príkladom toho, ako zbytočné kombinovanie farieb a štýlov môže skvelému outfitu uškodiť a málo je niekedy skutočne viac.

Mohlo by vás zaujímať: Dcéra slávnej krásky je jej mladšou kópiou: Uhádnete, o ktorej kultovej supermodelke je reč?

Pohodlne a ležérne

Aj outfit podobný tomu domácemu sa podľa Kaii hodí do spoločnosti. Stačí, ak si vyberiete tú správnu farbu. V jej prípade ide o olivovo zelenú, ktorá na obyčajnej mikine a nohaviciach vyzerá skutočne in. Všetko doplnila o jednoduché okuliare  a prirodzene rozcuchané vlasy.

Biela sa hodí ku všetkému

Bielou sa nedá nič pokaziť a presne to si myslí i Kaia. Jej biely crop top v kombinácii s čiernymi nohavicami a červeným opaskom pôsobí elegantne a jednoducho.Všetko oživila jemným mejkapom a výraznými náušnicami. 

Nenechajte si ujsť: Dcéra supermodelky Cindy Crawford radikálne zmenila svoj imidž: V štrnástich rokoch urobila takýto úlet!

Na večer ako stvorené

V prípade, že sa chystáte von, vyskúšajte podobnú kombináciu ako Kaia, ktorá sa rozhodla pre krátky komplikovaný top, ktorý spája glitre a čiernu látku a doplnila ho o obyčajné čierne nohavice. V tomto prípade ide hlavne o vrchnú časť outfitu, preto aj vy zvoľte jemnejší makeup a vlasom nevenujte prílišnú pozornosť.

Občajné, no originálne

Tento dievčenský look tvorený krátkym tričkom a jednoduchými kraťasmi, v ktorých Kaia dala priestor opasku v kombinácii s kabelkou, nepotrebuje už skutočne nič viac. Síce je vhodný skôr na občasné výlety s priateľkami či odskočenie si na kávu, skutočne sa mu nedá nič vytknúť.

 

 

- Najčítanejšie -