Tipy pre dokonalé vlasy podľa Jennifer Aniston: Ak dodržíte týchto 5 zásad, budete mať perfektnú korunu krásy

Ak túžite po dokonalých vlasoch, aké má herečka známa najmä ako sladká Rachel zo seriálu Priatelia, vieme, ako na to. Odhalili sme tajné triky Jennifer Aniston.

Ak budete dodržiavať týchto 5 zásad, budete mať perfektnú korunu krásy

Ak budete dodržiavať týchto 5 zásad, budete mať perfektnú korunu krásy

Zdroj: Profimedia

Neprehliadnite: VIDEO: Slovenská topmodelka Michaela Kocianová: Poznáme tajomstvo jej rozžiareného vzhľadu!

Ak si myslíte, že krásna koruna krásy podľa vzoru známej herečky vás bude stáť veľa peňazí, ste na omyle. Sympatická plavovláska totiž nedá dopustiť na prírodné a domáce produkty. 

1. Kokosový olej

Jenn tvrdí, že kokosový olej je pre vlasy základ a rozhodne by vám v kúpeľni nemal chýbať. Práve vďaka nemu totiž vlasy zostanú silné, lesklé a nebudú sa vám štiepiť končeky. Stačí ak v dlaniach zohrejete niekoľko kvapiek, vmasírujte ich do celých dĺžok vlasov. Nechajte pôsobiť 30 minút a z výsledku budete určite milo prekvapené. 

2. Zelený čaj 

Dvakrát do týždňa by ste mali vlasom dopriať ”šampónovú” kúru zo zeleného čaju. Je totiž skvelým zdrojom panthenolu a zázračne pôsobí na posilnenie vlasovej štruktúry. Uvarte šálku čaju a jednoducho si ním umyjete vlasy presne tak ako zvyčajne. 

3. Avokádo

Krásna herečka presne vie, čo robiť, aby vaša koruna krásy zostala dokonale hydratovaná. Prírodné oleje z avokáda dokážu totiž zabezpečiť potrebné živiny pre poškodené vlasy a navyše pomáhajú aj zmierniť ich vypadávanie. Avokádo vymixujte s bielym jogurtom, naneste na vlasy a nechajte ho pôsobiť 15 minút.

4. Vajíčka

Tie fungujú doslova ako elixír. Obsahujú totiž množstvo antioxidantov, esenciálnych mastých kyselín a vaše vlasy budú po nich žiarivé a hebké. Jenn ich používa ako masku na vlasy minimálne štyrikrát do mesiaca. 

5. Káva

Na túto surovinu nedá plavovláska dopustiť. Usadeninu z kávy zmiešajte s olejom a túto zmes následne vmasírujte do pokožky hlavy. Nechajte pôsobiť a opláchnite. Káva perfektne stimuluje vlasové korienky a pomáha tak rastu vlasov. 

Čo poviete, za vyskúšanie to stojí, no nie? 

Prečítajte si viac: Moderátorkou Plesu v opere 2018 bude legendárna Božidara Turzonovová

Foto:
Profimedia, SITA
Zdroj:
NM

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba