Inšpirácia na plesové róby: Soňa Skoncová ako princezná, Veronika Ostrihoňová ide na to sofistikovane

Plesová sezóna je v plnom prúde a my sa rady necháme inšpirovať honosnými róbami a okázalými šatami, ktoré nám vniknú nové nápady. Tentokrát sme si nechali poradiť od známych Sloveniek, ktoré nás svojimi plesovými lookmi očarili najviac.

Úspešné slovenské krásky a ich najkrajšie plesové róby

Úspešné slovenské krásky a ich najkrajšie plesové róby

Zdroj: instagram.com/sonaskoncova, Ján Zemiar, instagram.com/veronikaostrihonova

Preferujete minimalistický štýl, okázalé róby alebo výrazné farebné odtiene? Je len na vás, ktorý štýl si zvolíte na aktuálnu plesovú sezónu, pomôcť a inšpirovať vás pri výbere šiat môžu aj tieto známe celebrity. Ktorej z týchto známych osobností to pristane najviac?

Prečítajte si aj: Dokonalosť v podaní topmodelky Michaely Kocianovej: Na Plese v opere oslnila v minimalistickej róbe

Black tie

Ak sa chystáte na ples a na vašej pozvánke je vopred uvedený dress code, mali by ste tento požadovaný spôsob oblečenia aj patrične splniť. Najčastejšou požiadavkou v súvislosti s plesovým oblečením je uvádzaný pojem „black tie“, ktorý patrí k významným a dôležitým pojmom v oblasti módnych pravidiel. Ak si nechcete spôsobiť menšie faux pax a naopak, chcete prísť do spoločnosti vhodne oblečené a zanechať dobrý dojem, riaďte sa jednoduchými pravidlami. „Black tie“ určuje ženám zvoliť večerné šaty, ktoré však nemusia byť výlučne v čiernej farbe. Mali by ste pôsobiť upravene, dôstojne, elegantne a dĺžka vašich šiat môže byť aj kratšia. Na významné plesy vám však odporúčame dlhé večerné róby a konzervatívnejšie strihy šiat, ktoré neodhaľujú príliš veľa kože.

Tip na kultúrny večer: Exkluzívne vyhlásenie výsledkov ankety OTO. Vstupenky nájdete na Predpredaj.sk

Adela Vincze

Najlepšia slovenská moderátorka Adela Vinczeová má figúru, s ktorou si môže dovoliť ísť do rôznych strihov šiat. Tie jednoduchšie jej predsa len idú viac a podčiarknu jej ženskosť. 

Soňa Skoncová

Moderátorka a modelka Soňa Skoncová je okúzľujúcou vždy a všade. Musíme však podotknúť, že v plesových róbach jej to nesmierne svedčí a pokojne by v nich mohla chodiť oblečená aj každý deň. V týchto rozprávkových šatách z dielne Jany Pištejovej nám vyrazila dych.

Veronika Ostrihoňová

Ďalšia úspešná Slovenka, ktorá je nielen šikovnou redaktorkou, ale aj inšpiratívnou ženou. Vo výrazných hodvábnych šatách v žiarivej žltej pôsobila naozaj neprehliadnuteľne a tento honosný look by sme si pokojne zvolili aj na významný ples. 

Mária Čírová

Speváčka Mária Čírová je dámou za každých okolností. Mierne extravagantným lookom nás milo prekvapila a za tieto transparentné šaty od Fera Mikloška si taktiež vyslúžila obdiv okolia. Pôvabná a úspešná Slovenka si tento strih šiat môže dovoliť, najmä vďaka jej štíhlej postave.

Lucia Barmošová

Medzi známe osobnosti televíznej obrazovky patrí nepochybne aj Lucia Barmošová, ktorá v sebe skrýva neuveriteľný zmysel pre vkus a zmyselnosť. V minimalistickej obtiahnutej róbe s odhaleným chrbtom spôsobila poriadny rozruch. Táto biela róba jej dokonale sadla!

Adriana Kmotríková

Moderátorka Adriana Kmotríková patrí k typom žien, ktoré si môžu dovoliť experimentovať aj s rôznym farebnými odtieňmi. Sympatická blondínka stavila vínovú farbu, kvetinovú potlač a transparentný materiál. Napriek výrazným prvkom bol výsledný efekt veľmi vkusný a Adriana vyzerala ako ozajstná dáma.

Inšpirujte sa: BLACK TIE? OBLEČTE SA PODĽA DRESS KÓDU

Zuzana Fialová

Slovenská herečka Zuzana Fialová je okúzľujúcou a temperamentnou ženou, ktorej večerné róby dodávajú ešte väčší sexepíl. Známa brunetka nepotrebuje veľa, aby zaujala okolie, o čom svedčí aj tento jednoduchý model šiat. Dlhá čierna róba s ozdobným detailom patrí ku klasike, ktorou nič nepokazíte.

Foto:
instagram.com/sonaskoncova, Ján Zemiar, instagram.com/veronikaostrihonova, instagram.com/lenka_vavrincikova, instagram.com/luckabarmosofficial
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba