Presunúť na hlavný obsah

Štýlový kabát, ktorý si obľúbite: Málokto by povedal, že dokáže vyzerať oblečený takto dobre

Móda

Huňaté kabáty hlásajú návrat a rovnako s nimi aj karamelová hnedá. Nenechajte si ujsť niekoľko príkladných stylingov, do ktorých sa oplatí ísť. Buďte odvážne!

Jedným z kľúčových zimných trendov je kabát z ovčej vlny. Taký, ktorý zahreje a vy vyzerá to pritom nesmierne štýlovo. Silnú pozíciu si vydobyl hnedý huňatý kabát. Nosí sa v rôznych dĺžkach, väčšinou po kolená. Strohý rovný strih nedeformuje figúru a kabát je vhodný kombinovať s jednoduchým, nadčasovým oblečením. Celkový outfit môžete pokojne rozbiť bielymi teniskami na štýl Stan Smith.

Prečítajte si: 7 vecí v šatníku, ktorých by ste sa okamžite mali zbaviť: Pozrite sa, čo by ste z neho mali úplne vyradiť

Kabát, ktorý musíte vedieť nosiť

Ako to už býva pri týchto nelichotivých odtieňoch farieb, kabát tohto štýlu musíte vedieť nosiť. Tento odklon od prvoplánovosti uvítajú najmä ženy, ktoré netúžia vytŕčať z davu. Zároveň si získavajú pozornosť svojou prirodzenosťou. Istá dávka štýlu z nich v tomto momente robí silné a inšpiratívne ženy. 

Kombinujte s týmito základnými kusmi v šatníku

Zlatohnedý odtieň pristane blondínkam, ako aj brunetkám, takže nemusíte mať obavy. Najlepšie vyzerá so základnými kúskami šatníka, medzi ktoré sú považované klasické modré džínsy, biele tričko, čierny rolák, čierne úzke džínsy, klasické ihličky, ale aj biele tenisky na platforme. Jednoduché, ale pritom zložité. Je na vás, ako sa popasujete s týmto trendy kúskom, ktorý ovládol módny svet. 

Módna stylistka Zuzana Kanisová je vždy o krok vpred a je dobrým zdrojom inšpirácie modernej nezávislej ženy

Modelka Alena Šeredová takisto podľahla tomuto štýlu a veľmi jej pristane

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe