Moje najväčšie sklamanie prišlo na Valentína: Zistila som, že môj pán Božský, božský ani náhodou nie je

Simona si myslela, že našla pána Božského. V jej očiach bol Tibor dokonalý chlap, akých je v dnešnej dobe ako šafranu. O to väčšie bolo jej sklamanie, keď zistila, s kým vlastne roky žila.

Moje najväčšie sklamanie prišlo na Valentína

Moje najväčšie sklamanie prišlo na Valentína

Zdroj: Profimedia

Mohlo by vás zaujímať: Mama sa mi po 15 rokoch priznala k jednej veci: Náš vzťah to poznačilo do takej miery, že som urobila toto

Simona sa do Tibora zaľúbila na prvý pohľad. A niet sa čomu diviť. Bol šarmantný, milý, láskavý, veľmi pozorný a v neposlednom rade ako bonus - ťažko za vodou. Všetky kamošky jej ho závideli okrem jednej. Jej kolegyne Katky. Simona si to však vysvetľovala po svojom. Bola presvedčná, že jej ho Katka len závidí. Každá predsa túžila po chlapovi, akým bol Tibor. To čo sa však Katke nepozdávalo, boli jeho výlučne víkednové služobné cesty a to že Simu ani po dvoch rokoch nikdy nevzal k sebe domov. Na začiatku sa stretávali v luxusných hoteloch a neskôr jej kúpil byt. Nikdy nehovoril o rodine ani nič bližšie o svojom súkromí. Sima si to vysvetľovala po svojom. Myslela si, že mal len náročné detstvo a preto to neriešila. Vedela, že je to pre neho citlivou témou. 

Sklamanie prišlo v najromantickejší deň roka

Raz sa však stalo niečo, čo Sima nepochopila. Bol Valentín a pripravovala pre Tibora prekvapenie. Nachystala romantický večer, urobila skvelú večeru, kúpila si sexi bielizeň a čakala na Tibora. Bola sobota a mal to byť vlastne prvý víkend, ktorý spolu strávia. No romantika sa žiaľ nekonala. Tibor totiž vôbec neprišiel. Nezdvíhal jej telefón, nereagoval na sms - ky. V strese obvolala všetky nemocnice, či sa mu náhodou niečo nestalo, no bez výsledku. Ozval sa jej v pondelok. ”Povedal mi, že mi už viac nemôže klamať. Mal trojročnú dcéru a bol ženatý. Jeho rodina žila v Poprade a boli spolu len cez víkendy.” Zrazu Sime do seba všetko začalo do seba zapadať ako domček z karát. "Zistila som, že môj pán Božský nie je až taký božský, ako som si myslela. Doteraz som sa s našim rozchodom nevyrovnala a myslím, že bude pre mňa náročné ešte dôverovať mužom.”

Neprehliadnite: Náš vzťah s dcérou nebol nikdy ideálny: Tento jediný moment stačil na to, aby sme k sebe našli po rokoch cestu

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba