Presunúť na hlavný obsah

Protikvasinková diéta, na ktorú nedá dopustiť Kate Moss: Zoštíhľuje a detoxikuje telo zároveň

Feminity

Bojujete stále s nadbytočnými kilami a nedarí sa vám nech robíte čokoľvek zhodiť? Možno sa to môžu kvasinky. Skúste vyskúšať diétu, na ktorú nedá dopustiť, ani topmodelka Kate Moss. Protikvasinková diéta je hitom číslo jeden!

Neprehliadnite: Náš vzťah s dcérou nebol nikdy ideálny: Tento jediný moment stačil na to, aby sme k sebe našli po rokoch cestu

Plesne a kvasinky sú takmer všade. Bežne sa vyskytujú totiž v potravinách, ktoré denne konzumujeme. Naviac sa ich nachádza v pečive a ovocí. Kvasinky totiž priťahuje úplne všetko, čo je sladké. A viete, čo pomáha ich šíreniu a rastu? Nerovnováha organizmu. Najväčším problémom je prekyslenie oragnizmu. A svoje o tom vie aj topmodelka Kate Moss. Roky s ním totiž bojovala a musela držať množstvo diét, aby dosiahla dokonalú figúru. Keď však objavila účinky protikvasinkovej diéty, bola nadšená. Dokážete sa pri nej totiž chutne najesť bez toho, aby ste zbytočne nabrali na váhe. 

Stratégia je základ

Alfou a omegou tejto diéty je vynechať zo svojho jedálnička cukor a bielu múku. Rovnako by ste mali v značnej miere obmedziť mlieko, bielu ryžu, potraviny, ktoré obsahujú droždie a kukuricu. Zaručeným kľúčom k úspechu pri tejto diéte je jednoducho vyradiť zo svojho jedálnička akékoľvek sladidlá. Nahraďte ich stéviou, alebo melasou. To je rada od samotnej topmodelky. 
Váš jedálniček by sa mal skladať najmä z hnedej ryže, jačmeňa, obilnín, mäsa, rýb. Z tukov uprednostňujte predovšetkým kokosový olej, ktorý je považovaný za skvelého pomocníka pri boji s prekyslením organizmu. 

Tip od Kate: 

Musíte počítať s tým, že na začiatku je obrovská chuť na sladké. Prekonať vám ju pomôže lyžička melasy. Uvidíte však, že po 6 týždňoch si už naň ani nespomenite. 

Inšpirujte sa: Dokonalé miesta na jesenný reset: Máme pre vás tipy, ako odísť zo stereotypu a zhonu všedných dní

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe