Presunúť na hlavný obsah

Ak zmeníte týchto 5 vecí, určite schudnete: Tento plán nič nestojí a zaručene funguje

Chudnutie a diéty

Dali ste si novoročné predsavzatie, že začnete cvičiť, zmeníte jedálniček a vyhráte boj nad svojimi kilami? Je február a vy zisťujete, že sa vám to nedarí? Nevešajte hlavu, stačí ak zmeníte niekoľko vecí a do leta budete mať nepochybne svoju vysnívanú figúru. Pozrite sa, ako na to!

Prečítajte si aj: Slovenská modelka je v zahraničí žiadaná a úspešná: Jej telo sa v civile od toho vyretušovaného takmer nelíši

Skúste zmeniť týchto 5 vecí a uvidíte, že vaše chudnutie pôjde odrazu samo. Môžeme to len potvrdiť,  nakoľko sme si to vyskúšali aj my na vlastnej koži.   

5 zásad zdravého a efektívneho chudnutia

1. Jedzte pravidelne

Toto je najzásadnejšia a najdôležitejšia vec na vašej ceste k novému telu. Doprajte si výdatné raňajky, dobrý obed a ľahkú večeru. V tomto bode sa prehrešky neodpúšťajú. Vždy si nájdite 15 minút na to aby ste sa v pokoji najedli. A aby sme nezabudli - žiadne sladkosti!

2. Pitný režim

Denne vypite aspoň dva litre vody. Majte vždy po ruke fľašu s vodou a snažte sa čo najviac tekutín doplniť do 14:00 hodiny. Vtedy je to totiž najefektívnejšie. Prospeje to nielen vášmu telu, ale aj pokožke.

3. Denne choďte na rýchlu prechádzku

Nemusíte stráviť hodiny vo fitku, aby ste mali svoje telo snov. Na začiatok vám úplne postačí, ak si doprajete dlhšiu rýchlu prechádzku, tak šesťkrát do týždňa. Ideálne je, ak prejdete 10 - 12 kilometrov. 

4. Upravte si jedálniček

Vo svojej strave skúste úplne vynechať červené mäso, obmedzte mliečne výrobky a hydinu si dajte len raz do týždňa. Do svojho jedálnička pridajte ryby, veľké množstvo čerstvej zeleniny a strukovín.   

5. Nezabúdajte na spánok

Snažte sa zaistiť si naozaj dostatok kvalitného spánku. Sedem až osem hodín sa považuje za ideálne. A dodržiavajte to naozaj striktne. Ak totiž málo spíte, oveľa rýchlejšie priberiete. 

Neprehliadnite: Náš vzťah s dcérou nebol nikdy ideálny: Tento jediný moment stačil na to, aby sme k sebe našli po rokoch cestu


- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus