Presunúť na hlavný obsah

Známe Slovenky v spoločnosti: Táňa Pauhofová stavila na pánsky chic, sexi Monika Hilmerová a ďalšie

Feminity

Už pravidelne býva zvykom, že Televízia Markíza pozve svoje moderátorské, herecké a spevácke hviezdy spolu s novinármi na Media party. A inak tomu nebolo ani teraz. Pozrite sa, ktoré známe krásky na nej naozaj žiarili.

Mohlo by vás zaujímať: Slovenky na Bratislavskom bále 2018: Silvia Šarköziová v skvostnej róbe, Andrea Heringová ako víla a ďalšie

Známe tváre Televízie Markíza sa stretli na obľúbenej Media Party. Nielenže si užili večer plný smiechu  a zábavy, ale rozhodne aj krásy. Pozrite sa, ktoré hviezdy doslova zažiarili svojimi outfitmi.

Táňa Pauhofová

Obľúbená herečka Táňa Pauhofová zvolila na tento večer pánsky look a doslova očarila všetkých prítomných. Vyzerala naozaj perfektne. Treba uznať, že Táňa má skutočne jedinečný štýl!

Zuzana Kanisová 

Módna stylistka Zuzana Kanisová zvolila klasiku, ktorá nikdy nesklame. Nesmrteľná čierna, ktorú Zuzka miluje, je vždy skvelou voľbou.

Jasmína Alagič

Nová moderátorka Superstar siahla po ležérnom outfite, v ktorom vyzerala výborne. Skvelou voľbou boli v tomto prípade aj výraznejšie doplnky, v podobe náušníc, ktoré Jasmínu rozžiarili. 

Gabriela Drobová

Riaditeľka Fashion TV Gabriela Drobová vo výbere modelov nikdy nesklame. Svoju ženskosť podčiarkla jednoduchými šatami, cez ktoré uviazala hrubý opasok a zvýraznila ta siluetu ženy.

Monika Hilmerová

Herečka Monika Hilmerová prišla na tento večierok v tmavomodrých šatách, ktoré zvýraznili jej jemné črty a rozhodne bola neprehliadnuteľná aj vďaka chokeru okolo krku. Vyzerala naozaj mladistvo a spokojne.

Miriam Kalisová

Moderátorka Mirim Kalisová sa môže pochváliť bezchybnou postavičkou. V týchto čierno-bielych šatách pôsobila žensky a sexi zároveň. 

Adela Vinzceová

Známa moderátorka Adela Vinzceová zvolila svoje obľúbené farby, sivú v kombinácii s čiernou a rozhodne netrafila vedľa. Sympatická blondínka miluje minimalizmus a práve tento typ outfitu jej veľmi pristane. 

Erika Judínyová

O moderátorke Erike Judínyovej je známe, že má v móde jasno a jej štýl je vždy originálny a nezameniteľný. A inak tomu nebolo ani teraz. So svojou postavičkou si Erika môže dovoliť naozaj čokoľvek. 

Veronika Krúpa Nízlová a Daniela Nízlová

Sesterské spevácke duo Twiins je známe svojim jedinečným štýlom. Veronika aj Daniela stavili na odvážnejšie modely, no vyzerali vynikajúco. 

Ktorá kráska sa vám najviac páčila?

spolu hlasovalo 722 ľudí

Inšpirujte sa: Premiéra filmu 50 odtieňov slobody: Štýlová Alena Pallová či očarujúca Veronika Vágnerová!

- Najčítanejšie -