Presunúť na hlavný obsah

Soňa Skoncová miluje túto farbu a jej odtiene: Vyskúšajte ju na jar aj vy a zažiarte podobne ako ona

Slovenské celebrity

Aj v posledné zimné dni si príchod jari môžete spríjemniť veselou ružovou, ktorou oživíte svoj šatník.

Privítajte prvé jarné lúče v tenkej bundičke

Soňa sa prvé jarné dni rozhodla privítať v tenkej mikine, ktorej odtieň jej nielenže neskutočne pristane, ale akoby sám odzrkadloval predzvesť jari ako takej. Kráske sa tento odtieň bledunko ružovej nesmierne hodí a pri správnej kombinácii mu určite príde na chuť každá žena. Nie je výrazný, neprehlušuje ostatné farby outfitu, ale práve naopak, jemne ich dopĺňa.

Inšpirujte sa: Soňa Skoncová miluje módu: Jedna vec v jej šatníku však nesmie chýbať už niekoľko rokov

Aj posledná lyžovačka v ružovej

Ak sa vám zachcelo ešte trošku snehu, využite ten posledný tento rok a zájdite si na víkendovú lyžovačku. Soňa urobila podobne a v bielej zasneženej krajine svietila krásne sýtou ružovou, ktorú doplnila o jednoduché sivé rukavice a čiapku. Na svahu ju bolo dokonale vidieť a predzvesť jari priniesla aj do vyššej nadmorskej výšky.

Na kabátik nedá dopustiť

Prechádzky, keď sa dni konečne predlžujú, si Soňa užíva spoločne so svojím psíkom v krásnom bledoružovom kabáte. Tento model zjavne moderátorka skutočne miluje, keďže sme ju v ňom mohli zahliadnuť už viackrát. Treba ale uznať, že sa jej nesmierne hodí a v kombinácii s tmavou farbou krásne vynikne. 

Mohlo by vás zaujímať: Známe Slovenky v sexi pyžamách: Najkrajšia Slovenka stavila na satén, Mária Havranová v chutných podkolienkach

Keď sa už skutočne oteplí

Teploty nám pomaly začnú stúpať, preto si do svojho šatníka zaobstarajte aj takéto krásne nohavice v sýto ružovej, aké zvolila Soňa. Zvýraznia úzky pás, farba vám dodá na sexepíle a spoločne s jednoduchým topom, ako je možné vidieť v jej prípade, vytvoríte dokonalý outfit, v ktorom v prvé jarné dni priam zažiarite.

Skvelé šaty na jarné party

Keď sa nám už opäť vráti slniečko, stavte aj na podobne jemné, ružovo-fialkové šaty so vzormi, ktorým skutočne nie je čo vytknúť a závan jari so sebou prinesú naozaj bez väčšej námahy. Skúste ich obtiahnutú verziu alebo podobne skladanú sukňu, ako má na sebe Soňa, a užívajte si pohľady. Pútať ich totiž budete určite.

Za Soňu Skoncovú možete v ankete Telkáč roka 2017 hlasovať priamo TU.

Máte radi ružovú farbu?

spolu hlasovalo 175 ľudí

Áno
142
Nie
33

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe