Vydala som sa pre peniaze za muža, ktorý mal o 30 rokov viac: Keď som otehotnela, nastal zlom

Anna sa vydala po trojmesačnej známosti. Dôvod bol celkom jednoduchý. Teo bol sympatický, úspešný a neuveriteľne bohatý. A práve to ju na ňom maximálne priťahovalo. Teda až do určitého momentu.

Vydala som pre peniaze za muža, ktorý mal o 30 rokov viac

Vydala som pre peniaze za muža, ktorý mal o 30 rokov viac

Zdroj: Profimedia

Mohlo by vás zaujímať: Myslela som si, že spoločná dovolenka zachráni náš vzťah: Až tento moment mi ukázal, že klamem samu seba

Anna Tea spoznala na jednej firemnej večeri. Prišiel na post nového riaditeľka jednej ich pobočky. Bol milý, vtipný, sympatický a neuveriteľne bohatý. A presne to bolo niečo, čo bolo pre Annu kľúčové. Vyrastala na dedine, mala 5 súrodencov a vždy túžila po tom, že raz bude žiť inak, ako keď bola malá. Ešte v ten večer odchádzali spolu domov. Chodili spolu necelý mesiac, keď ju Teo požiadal o ruku. A Anna samozrejme súhlasila. Po trojmesačnej známosti tak už boli manželmi. ”Mne sa tým splnil sen. Teo mal všetko, po čom som kedy túžila. Správal sa ku mne ako ku kráľovnej. Cítila som, že ma má rád a navyše ma zahŕňal darčekmi. Odrazu som mala úplne všetko, čo bolo pre mňa dlhodobo nedostupné."

Vekový rozdiel sa napokon prejavil

Vekový rozdiel medzi Teom a Annou bol však naozaj citeľný. Okrem dovoleniek a nákupov, nerobili spolu vlastne nič. ”Ja som mala 30, on 60 a aktivity, ktoré bavili mňa, mu nič nehovorili. No napriek tomu som verila tomu, že nám to vydrží. Aj keď okolie ma neustále presviedčalo, že sa mýlim”. To že v tomto prípade mali ostatní pravdu, zistila Anna napokon aj sama. ”Neplánovala som otehotnieť a keď sa to stalo, zostala som v úplnom šoku. Nevedela som, ako reagovať. Od začiatku mi bolo jasné, že budem na dieťa sama. Teo v mnohých veciach nevládal, mal dve dospelé deti a po bábätku ani náhodou netúžil.”

Iné riešenie nevidela

Anna bola v 8 mesiaci, keď pochopila, že Teo jej naozaj s malou pomáhať nebude. Odkedy bola tehotná, zaujímal sa o ňu oveľa menej, chodil častejšie na služobné cesty, doma takmer nebol. Práve preto sa rozhodla pre zásadný krok. Hneď ako sa Anabela narodila, od Tea odišla. Hoci sa nerozviedli, rozhodli sa žiť každý sám. Teo jej zabezpečil životný štandard po ktorom tak veľmi túžila. Aj keď na dcérku zostala sama, nevadilo jej to. Vedela, že inú možnosť nemala. Svoje rozhodnutie považovala za správne. Dnes sa snaží nájsť si muža, ktorého by skutočne ľúbila, bez ohľadu na to, aký je jeho finančný status. No dovtedy sa bude musieť s Teom rozviesť…

Neprehliadnite: Žila som vo vzťahu s náročným chlapom: Jeho posledná požiadavka na mňa bola však príliš!

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba