Trendy v líčení podľa jednotlivých krajín: Francúzsky minimalizmus či výraznejší make-up inšpirovaný Ruskami

Trendy v líčení sa neustále menia a v jednotlivých sezónach stále prinášajú niečo nové a nadčasové. Triky, ktorými sa riadia jednotlivé národnosti však ostávajú rokmi nezmenené a my si ich tentokrát pripomenieme podľa jednotlivých krajín. Ku ktorej z nich máte najbližšie vy?

Akými beauty trikmi sa môžu pochváliť jednotlivé krajiny?

Akými beauty trikmi sa môžu pochváliť jednotlivé krajiny?

Zdroj: Profimedia

Inšpirujte sa trendmi v líčení podľa jednotlivých krajín a zaveďte vo svojich denných kozmetických rituáloch aj tieto triky. Pripomeňte si, čím sa riadia elegantné Francúzky, extravagantnejšie Rusky či prirodzené Švédky. Každá krajín v sebe skrýva jedno beauty tajomstvo, ktoré sa zaručene oplatí nasledovať.

Mohlo by vás zaujímať: Dymové líčenie vhodné pre rôzne typy žien: Viete, ako ho nosiť a pôsobiť šik?

Francúzsky minimalizmus

Francúzky sú známe tým, že sa v bežný deň líčia veľmi minimalisticky a jednoducho. Ak už aj zvolia „výraznejšie“ líčenie, vždy sú to zemité a naturálne farebné odtiene, ktoré podčiarknu ich ženskosť a prirodzenosť. Tak ako aj v móde, aj pri líčení nezabúdajú na svoju eleganciu.

Ruský sexepíl

Medzi najkrajšie a najvýraznejšie ženy sveta patria jednoznačne Rusky, ktorých krása je naozaj výnimočná. Svoj neodolateľný vzhľad rady podčiarknu výraznejším líčením pier či očí a ich pohľadu neodolá skrátka žiaden muž. Inšpirujte sa ich trikom zvodného pohľadu pomocou dymového líčenia.

Japonská dokonalosť

Existuje veľa kozmetických trendov, ktoré sme sa naučili od Japoniek. Medzi ich najväčší veľký beauty trik v oblasti krásy však zaručene patrí dokonale hydratovaná pokožka bez jedinej vrásky či nedokonalosti.  O pleť sa Japonky starajú naozaj bezkonkurenčne a my by sme si od nich mali brať príklad. Dostatočná hydratácia výživnými krémami je pre nich alfou a omegou.

Portugalská zvodnosť

Portugalky patria k exotickým a veľmi krásnym ženám. Napriek prirodzenej kráse rady nechávajú vyniknúť svoju tvár pomocou výrazného farebného líčenia. Červený rúž na perách považujú za absolútnu zvodnosť a k ich opálenej pleti a tmavým vlasom sa hodí naozaj perfektne. 

Inšpirujte sa: Najznámejšie krásky s výrazným kontúrovaním a bez make-upu: Tieto porovnania odhalili skutočnú pravdu

Švédska prirodzenosť

Ženy vo Švédsku sa vyznačujú svojou porcelánovou pleťou, svetlými vlasmi a modrými očami. Tento krehký look sa však nesnažia prekryť nánosmi make-upu. Práve naopak! Švédky patria k typom žien, ktoré veria na prirodzenú krásu a radšej sa sústredia na starostlivosť o pleť správne zvolenými produktmi. 

Foto:
Profimedia, Max Factor, NARS, Vichy, Pupa, Lancôme
Zdroj:
MB

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba