Presunúť na hlavný obsah

Trápi vás nafúknuté brucho? Ak vylúčite zo svojho jedálnička tieto potraviny, budete sa cítiť oveľa lepšie

Feminity

Stačí jediná zmena a skutočne môžete očkakávať zázraky na počkanie. Pozrite sa, že občas stačí urobiť málo a dokážete vyriešiť naozaj dlhodobý problém.

Neprehliadnite: Šesť najväčších mýtov o vode s citrónom: Aká je pravda na tom, že pomáha odbúravať tuky a chudnúť?

Pravidelným pohybom síce môžete dosiahnuť štíhlu postavu, ale ak nebudete svoje telo počúvať, ploché bruško, nedocielite nikdy. Niektoré potraviny sú naozaj tabu, či sa vám to páči alebo nie. Skúste aspoň na dva týždne vylúčiť zo svojho jedálnička jedlá, obsahujúce tieto zložky a efekt uvidíte takmer okamžite. 

Lepok

Aj vás trápia kŕče v bruchu a napriek tomu, že cvičíte, z brucha to jednoducho nejde dolu? Tak je čas vysadiť lepok. Práve ten vám totiž  môže škodiť. Zabudnite na pečivo akéhokoľvek druhu a verte nám, že vás výsledok milo prekvapí. 

Laktóza

Jogurty, mlieko, syry… Tohto všetkého sa musíte vzdať. Laktóza na seba v tráviacom trakte totiž viaže vodu a to spôsobuje nafúknutie. Skúste si počas dvoch týždňov dopriať maximálne kvalitný kefír, aj to skôr výnimočne. Určite sa vám vaše telo odvďačí. 

Sýtené nápoje

Viete čo spôsobuje plynatosť? Obyčajná sýtená voda. Áno, aj tá neochutená. Bublinkové nápoje navyše neprospievajú ani našim obličkám. Takže riešenie je naozaj jednoduchšie, ako by ste možno prepokladali. Pite čistú, neperlivú vodu.

Mali by ste vedieť: Vysoký tlak je tichým zabijakom: Tieto potraviny by ste mali zaradiť do jedálnička, aby ste ho znížili

Stačí sa držať týchto troch krokov a nafúknuté bruško bude pre vás naozaj len minulosťou. Navyše veľmi pozitívnu zmenu uvidíte aj na svojej tvári. Pleť bude žiarivejšia a oveľa hladšia a krajšia. Vieme o čom hovoríme, lebo sme si to vyskúšali na vlastnej koži. 

- Najčítanejšie -