Presunúť na hlavný obsah

Vždy šťastný pár Justin Timberlake a Jessica Biel: Toto prezrádzajú ich dotyky a reč tela o ich vzťahu

Zahraničné celebrity

Vzájomná reč tohto slávneho páru, ktorého vzťah je považovaný za jeden z najstabilnejších a najláskyplnejších v Hollywoode, ich status naozaj len potvrdzuje. Dôkazom sú aj tieto fotografie...

Slávna a obľúbená dvojica začala spolu randiť ešte v roku 2007, medzičasom sa rozišli a znovu dali dokopy. Ich vzťah postúpil na vyššiu úroveň v roku 2012, keď sa rozhodli spečatiť ho svadbou a neskôr aj prvým spoločným potomkom, synčekom Silasom. No po celý čas ich spoločného života, je vzájomný dotyk ich prirodzenou súčasťou aj na verejnosti, ako hovorí expertka na reč tela, Blanca Cobb. Čo ešte podľa nej prezrádzajú ich vzájomné gestá? 

Mohlo by vás zaujímať: Najkrajší pár terčom závisti: Justin Timberlake a Jessica Biel majú všetko, po čom túžia ostatní!

Pri sedení sa objímajú, dotýkajú rukami

Justin a Jessica sa pri sedení vedľa seba aj dotýkajú a objímajú. Konkrétne ju Justin veľakrát chytí okolo ramien, čo naznačuje, že je jej emocionálnou oporou. Rovnako to naznačuje to, že sa ju snaží ochraňovať. Jessicine nohy alebo ruky smerujú vždy k nemu, rovnako ako tie jeho. Alebo Jessicina ruka je položená na jeho stehne, čo sa pokladá za intímnu zónu. Odborníčka hovorí, že je jasný prejav toho, že sa stále priťahujú  a sú „predĺžením jeden druhého“

Na verejnosti sa bozkávajú

Je vidieť, že nie sú v pomykove, keď si majú na verejnosti dať bozk, je to pre nich prirodzená reakcia. Odborníčka na reč tela, Cobb, tiež dodáva, že to, že Justin drží Jessicu pri bozku aj za hlavu, prezrádza aj ich vzájomnú vášeň jeden pre druhého. Cítiť z nich energiu a nezáujem o to, kto sa pozerá. 

Čítajte tiež: Justin Timberlake a Jessica Biel si súkromie strážia: Takúto výchovnú metódu zvolili pri ich synčekovi

Jessica má ruku vždy zavesenú o neho 

Podľa odborníčky toto gesto hovorí o tom, že Jessica si chráni čo je jej a dáva aj svetu naokolo najavo, že Justin je len jej. Toto gesto najčastejšie Jessica prejavuje práve na formálnych podujatiach, na ktorých sa spoločne zúčastňujú. 

Justin drží Jessicu okolo pásu, Jessica jeho zase okolo ramien

Na verejnosti Justin svoju manželku vždy drží okolo pásu, čím jej preukazuje podporu, aby sa cítila bezpečne. Tým zase dáva najavo on, že Jessica je len jeho, aby to bolo každému jasné na prvý pohľad. 

V súkromí neváha Jessica na svojho manžela trebárs aj vyskočiť a držať sa ho zubami nechtami, ako je vidieť na tejto fotografii. Aj tá je dôkazom ich vzájomného porozumenia a lásky. 

Justin si položí hlavu na jej rameno 

Ako odborníčka prezrádza ďalej, spôsob akým si kladú hlavu jeden na druhého zase hovorí o silnej dôvere a podpore medzi nimi: „Keď na niekoho prevediete svoju váhu, vyjadrujete tým aj podporu, je to ako keby ste povedali doslova, kryjem ti chrbát,“ dodáva. 

Neprehliadnite: Aký je Justin Timberlake otec? So svojou láskou Jessicou nedajú dopustiť vo výchove syna na túto dôležitú vec

Vtipným gestám na verejnosti nevyhýbajú

Vtipné gestá jednoznačne hovoria o tom, že nerozlišujú a na verejnosti sa správajú rovnako prirodzene ako v súkromí, keď ich nikto nevidí. Smejú sa, zabávajú sa jeden na druhom, pretože sa vo svojom vzťahu cítia pohodlne, uvoľnene.