Presunúť na hlavný obsah

Topmodelka Martina Krnáč Valková sa čoskoro stane hrdou ”dvojmamou”: Pozrite sa, ako jej tehotenstvo pristane

Feminity

Krásna topmodelka Martina Krnáč Valková je jasným dôkazom toho, že materstvo žene rozhodne pridáva na kráse. A k rozkošnej dcérke Juliane čoskoro pribudne aj súrodenec.

Inšpirujte sa: Krásna Dominika Cibulková má za sebou skutočne úspešný rok: Aj takto skvele si ho užívala plnými dúškami

My sme sa túto úspešnú slovenskú krásku, mamu a podnikateľku rozhodli vyspovedať, ako sa pripravuje na príchod druhého bábätka. 

Ako sa zmenil tvoj život ako budúcej ”dvojmamy”? Je to už možno aj teraz v niečom odlišné? 

Zatiaľ velmi nepociťujem zmenu, akurát som unavenejšia. Celé tehotenstvo vnímam v porovnaní s prvým, že prešlo veľmi rýchlo. Ani som si to neuvedomila a som v 35. týždni. Ten čas, keď som tehotná milujem, napriek mnohým obmedzeniam, ktoré s tehotenstvom prirodzene nastanú. Je úžasné cítiť v sebe nový život a zdieľať s ním 40 týždňov. Uvedomila som si, že pri Juliane som o tomto čase mala vzorne nachystanú celú výbavičku. Tentokrát som to začala riešiť neskôr. Plánujem ešte stihnúť vymaľovať Julianinu detskú izbičku…

Vníma už malá Juliana, že bude mať súrodenca? Pripravuješ ju na toto nové obdobie?

Bruško začala vnímať pomerne skoro. Je naozaj veľmi milé pozorovať ako 2 a pol ročné dieťa hladká, prihovára sa a bozkáva bruško. Ona tiež tvrdí, že čaká bábo v brušku! Takže čakáme obe! Haha… Pripravujeme ju na príchod surodenca, aj keď sa to úplne nedá. Máme aj rôzne knižky, ktoré vysvetľujú, ako príde na svet bábätko. Myslím však, keďže ona má veľmi rada deti a to najmä maličké, tak nebude mať problém so súrodencom.

Hovorí sa, že každé tehotenstvo je iné. Ako je to u teba? Prekvapilo ťa niečo?

Prekvapilo a to príjemne! Veru druhé tehotenstvo mám chvalabohu iné. Aj keď prvé 3 mesiace som pociťovala nevoľnosti, tak ako pri Juliane. Zvyšok tehotenstva, bol v porovnaní s Julianou bez bolesti a bez ležania v nemocnici. Začínam si viac a viac uvedomovať, že sa to kráti… Pripravujem sa s mojou dulou a pôrodníčkou. Veľmi si želám, aby mi bol po akútnom cisárskom reze, ktorý som mala pri Juliane, dopriaty tentokrát fyziologický pôrod.

Máte už meno pre bábätko? 

Meno máme. Prezradím, že je veľmi symbolické. Spája sa s pamiatkou mojej kamarátky, ktorá tragicky zahynula pred 2 rokmi.

Plánuješ aj popri dvoch deťoch pracovať? Či sa im chceš venovať naplno?

Neplánujem príliš dopredu. Pracovať zrejme budem, ale v obmedzenom režime. Určite však až neskôr. Prioritu má rodina, vidieť vyrastať svoje deti môžem iba raz.

Prečítajte si tiež: Tajomstvo krásy jednej z najkrajších Sloveniek Kristíny Činčurovej: Bez tohto si nevie predstaviť každodenný život


- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus