VIDEO: Návrhár Boris Hanečka predstavil jedinečnú kapsulovú kolekciu na jar/leto: Jeho modely lichotia ženám

Módny návrhár Boris Hanečka je známy svojou neskutočne krásnou módou. Ženám ňou dopĺňa sebavedomie a vyzdvihuje tak ich ženskú podstatu.

Boris Hanečka a riaditeľ dF Erik Šimčisko s novými modelmy jar/leto

Boris Hanečka a riaditeľ dF Erik Šimčisko s novými modelmy jar/leto

Zdroj: Vlado Anjel

Slovenský návrhár, majster ženskej krásy, Boris Hanečka stavil pri svojej novej kolekcii na nečakané spojenie. Minulý týždeň predstavil pred novinármi a slovenskými celebritami kolekciu na jar/ leto 2018. Aby jeho modely dostali dostupnejší ráz, spojil sa s módnou značkou d’ARA Fashion, ktorá sa špecializuje na výrobu luxusného oblečenia. „Boris Hanečka je výnimočný módny tvorca, no kúsky z jeho dielne si nemôže dovoliť každý. Naša kolekcia na nadchádzajúce mesiace je preto príjemným kompromisom. Modely sú určené na bežné nosenie a sú cenovo dostupné. Zároveň im nechýba Borisova nápaditosť a originalita,“ prezradil o spolupráci s Borisom Hanečkom riaditeľ značky dF Erik Šimčisko. 

Celá kolekcia je vystavaná tak, aby ladila a lichotila postave každej ženy. Súčasťou sú trenčkoty, crop topy ale aj nohavice či krásne letné šaty. Nesú v sebe závan jarných farieb, ale okrem iného môžu byť pre ženu aj podnetom k príchodu dlho očakávaného leta. Úlohy krstnej mamy a moderátorky večera sa stala Vera Wisterová. Aktom krtu kolekcie bolo odhalenie a doslova odzipsovanie krstnej mamy a ukázanie prvého modely Borisa Hanečku v spojení s d’ARA Fashion. 

Prečítajte si tiež: Pôvabná doktorka Sandra Rozborilová: Manželka Vila Rozborila kvitne do krásy aj vďaka týmto outfitom

Na veľkolepom odhalení dlho očakávanej kolekcie nesmel chýbať ani samotný Boris Hanečka. Pre Feminiy.sk prezradil odkiaľ čerpal inšpiráciu a prečo sa v kolekcii v sebe snúbi Domaša so Saint Tropez.

Mohlo by vás zaujímať: Róby z červeného koberca Met Gala 2018: Je ťažké vybrať kráľovnú večera, hviezdy si dali poriadne záležať!

FEMINITY TV: Módny návrhár Boris Hanečka predstavil kolekciu 

Foto:
Vlado Anjel, Video: Vlado Anjel
Zdroj:
PC

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba