Presunúť na hlavný obsah

Rozkošná princezná Charlotte oslávila 3. narodeniny: Neuveríte, čím sa okrem rozbaľovania darčekov zabávala

Zahraničné celebrity

Malá princezná Charlotte svoje tretie narodeniny oslávila skutočne veľkolepo. Aj toto patrilo k jej veľkému dňu.

Už tretie narodeniny v poradí

Od narodenia malej kráľovskej princeznej Charlotte ubehol už nejaký ten čas a presne druhého mája tak táto malá krásavica oslávila svoje už v poradí tretie narodeniny. Krásne dievčatko, ktoré si svojou rozkošnosťou a nezvyčajnou poslušnosťou získalo srdcia nielen Británie, ale aj celého sveta, však svoju tohtoročnú oslavu poňala tak celkom netradične.

Nenechajte si ujsť: Princezná Charlotte má už teraz najobľúbenejšiu činnosť: Prekvapí vás, čomu sa následníčka trónu venuje

Síce Kensingtonský palác nevyzradil detaily ohľadne samotnej oslavy ani počtu darčekov, je jasné, že sa celý deň niesol v tak trochu inej atmosfére ako Charlottine predošlé narodeninové chvíle.

Spoločne s mladším bratom

Síce išlo v tento veľký deň hlavne o ňu, malá princezná si nedokáže pomôcť a okrem hier so svojimi kamarátmi a samotného rozbaľovania darčekov, trávila všetko čas so svojím novonarodeným bratom Louisom. Zdá sa, že dievčatko už od prvej chvíle pochytilo ochranársky pud od svojho staršieho brata Georgea, ktorý rovnako hneď po narodení chránil ju. Charlotte si to možno nepamätá, no bol to práve on, kto sa od jej postieľky nechcel pohnúť ani na chvíľu podobne ako ona práve teraz v prípade malého Louisa, dokonca aj vo svoj narodeninový deň. Stačilo jej, že pri ňom môže sedieť a občas ho pohladí.

Inšpirujte sa: Malé tajomstvo výchovy detí od princa Williama: Na jedno pravidlo nedá jeho výsosť dopustiť

Užila si svoju obľúbenú večeru a hneď...

Síce sa v slávnostný večer okrem množstva sladkostí podávala aj Charlottina obľúbená večera a čakalo na ňu množstvo prekvapení, rodičia ju od malého brata v skutku nemohli odtrhnúť. Aj preto sa rozhodli urobiť jej tohtoročný narodeninový portrét práve s malým bračekom, s ktorým má už teraz neuveriteľné puto.

Nebojácne dievča

Ktovie, možno práve jej nebojácna povaha ju predurčila na to, aby sa stala tak ochránkárskou sestrou už od prvých dní. Je totiž známe, že aj napriek faktu, že je Charlotte nanajvýš dievčenská a miluje sukne a bábiky, nebojí sa naháňať po záhrade spoločne so svojím starším bratom, nezľakne sa odretého kolena a len málokto ju dokáže zastaviť. Vyzerá to tak, že sa o rok na jej narodeniny môžeme tešiť na poriadnu naháňačku, ktorej súčasťou už budú možno všetci traja.

Mohlo by vás zaujímať: Roztomilý outfit princeznej Charlotte vám vyčarí úsmev na tvári: Ozdoba kráľovskej rodiny vás zaručene očarí

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus