Užite si skvelú lúpež v dámskom podaní: Film Debbina 8 si vás určite získa

Babská jazda v CINEMAX sa tento mesiac konala v duchu akčného filmu. Ak si myslíte, že cieľovou skupinou tohto žánru sú hlavne muži, snímka Debbina 8 vás vyvedie z omylu.

Ženy, ktoré plánujú spolu lúpež, vedia vymysieť mnohé finty

Ženy, ktoré plánujú spolu lúpež, vedia vymysieť mnohé finty

Pamätáte si na slávne Dannyho lúpežné akcie v podobe filmov Dannyho jedenástka či dvanástka. Tento rok si pre nás režisér Gary Ross vymysleli ženskú verziu týchto podarených lúpežných filmov. V hlavných úlohách sa objavia tie najlepšie mená a samozrejme nesmie chýbať ani nádych komédie.

Film Debbina 8 spája herecké hviezdy ako Anne Hathaway, ktorá si zahrá okradnutú herečku Daphne Kluger, Sandru Bullock, ktorá sa ukáža ako skúsená lúpežníčka Debbie Ocean. Za 5 rokov, 8 mesiacov a 12 dní naplánovala lúpež storočia a podarilo sa jej zostaviť tím tých najlepších expertiek vo svojom odbore. Cieľom ich lúpeže je náhrdelník za 150 miliónov dolárov, ktorý bude zdobiť krk Anny Hathaway na bále MET Gala.

VIDEO: Upútavka filmu Debbina 8, ktorý je práve v kinách

Film prináša množstvo úsmevných aj premyslených momentov zameraných na lúpež a ponúka ženám možnosť vidieť aj ženskú silu, ktorá sa skrýva v spojení tých najlepších. Ženská lúpež nikdy nebola taká pútavá!

Foto:
CINEMAX
Zdroj:
fem

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba