Všade samé flitre: Trblietajte sa počas leta v týchto štýlových kúskoch, ktoré vám dodajú sebavedomie

Flitre. Malé, lesklé kúsky plastu, ktoré slúžia aj namiesto korálikov či iných ozdôb. Niektorými milované, inými opovrhované. Presvedčíme vás o ich meste, ktoré si vydobyjú aj vo vašom šatníku.

 Presvedčíme vás o ich meste, ktoré si vydobyjú aj vo vašom šatníku

Presvedčíme vás o ich meste, ktoré si vydobyjú aj vo vašom šatníku

Zdroj: Profimedia

S nádychom striebra

Aby flitre nepôsobili príliš okukane, je možné vybrať si z naozaj obrovského množstva farieb. Akúkoľvek si zažiadate, máte ju mať! Výhrou letných dní je však nádych luxusu vo forme striebornej. Bude sa lesknúť na vašej pokožke a svojim leskom dodá nový život aj vašim vlasom.

Prečítajte si tiež: Jemné biele šaty ako utkané z vánku: Vyberajte tie s výšivkou a toto leto máte vyhraté

Na doplnkoch stojí svet

Ak nie ste zástankyňou veľkej flitrovej plochy na celom jednom kúsku oblečenia, skúste začať maličkosťami. Tieto kúsky môžu postupne pribúdať a pribúdať do vášho šatníka, ani sa nenazdáte ako. Trendy šilt si každý všimne na prvýkrát a vy nemusíte riešiť či sa vám nespáli čelo alebo nos.

Roztancujú vaše kroky

Na spodnej časti tela pôsobia flitre veľmi odvážne a neviazano. Dodajú vám šmrnc a ľahký krok. Materiál sukne či flitrových nohavíc je samozrejme ťažší ako ich bežná látka. Pre skúste vyberať kúsky, ktoré sú voľnejšie, zavinovacie alebo širšie na vašej postave. 

Ukážu aj v malom

Okrem lesku na doplnkoch, flitre dokážu pekne ukázať aj na šperkoch. Samozrejme nenahradia drahé kamene, ktoré sú najlepšími priateľmi žien, ale vedia zahrať pekný farebný akcent v akomkoľvek outfite. Vyskúšajte žiarivé náušnice, náramky či aj množstvo náhrdelníkov naraz. Úspech máte zaručený. Poďakovať sa nám môžete neskôr.

Mohlo by vás zaujímať: Tvídové materiály na letných outfitoch: Naučíme vás, ako zladiť jednotlivé elegantné kúsky

V podobe aplikácii

Flitre nemusia byť iba hlavným kúskom outfitu. Vyhrať sa s nimi dá aj na menších plochách či v rôznych obrazcoch. Ako aplikácia sú zábavné a nikdy nevychádzajúce z módy.

Foto:
Profimedia, Zara, H&M, Topshop, River Island, Chanel
Zdroj:
PC

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba