VIDEO: Cool huslista Filip Jančík vás dostane: Po tom, čo žne úspechy v zahraničí, vracia sa domov s takýmto prekvapením

Talentovaný huslista Filip Jančík zavítal naspäť na Slovensko a svojou hrou spôsobil ošiaľ priamo v centre Bratislavy. V jeho rukách dostáva hra na husle celkom iný rozmer a to kvôli tejto jednej veci.

Huslista Filip Jančík si svojím hraním podmanil nielen centrum Bratislavy, ale aj zahraničie

Huslista Filip Jančík si svojím hraním podmanil nielen centrum Bratislavy, ale aj zahraničie

Zdroj: Lenka Imrichová

Prichádza s niečím netradičným

Vytiahol husle priamo na námestí, zladil sa s kapelou a strhol pozornosť všetkých okoloidúcich. Aj takto by sa dalo opísať spontánne vystúpenie huslistu Filipa Jančíka v uliciach letnej Bratislavy, ktoré bolo len krátkou ukážkou filmovo-hudobného zážitku, ktorý divákov čaká počas septembrových koncertov.

Lístky na pripravovanú sériu koncertov si môžete zakúpiť online cez Predpredaj.sk.

FEMINITY TV: Pozrite sa, ako Filip svojím talentom strhol pozornosť priamo v centre Bratislavy, a aké prekvapenie chystá počas koncertov

Spojenie filmu a huslí

Práve husle a neskutočný talent priniesli Filipovi neuveriteľný úspech vo svete. Vždy túžil po tom, ukázať ľuďom, že husle vonkoncom nie sú nudným nástrojom a aj tie najpopulárnejšie hity v jeho netradičnom podaní znejú ešte o niečo lepšie.

Už niekoľko rokov si svojou originálnou hrou získava fanúšikov po celom svete, a vypredáva sály v Spojených štátoch amerických, Rusku, Fínsku, Švédsku či Singapure. Tentokrát však Filip zavíta priamo domov a jeho koncerty budú ešte o niečo netradičnejšie. Divákov totiž prenesie priamo do sveta filmu.

Inšpirujte sa: Mamička dvoch detí sa rozhodla po pôrode schudnúť: Toto je výsledok, ktorý na nej mnohé môžeme obdivovať

Mohlo by vás zaujímať: 6 slovenských superpotravín, za ktoré môžeme byť vďační: Tieto sa oplatí zaradiť do jedálnička!

Filmové hity úplne inak

Filip miluje nové výzvy a prerobenie notoricky známych filmových pesničiek, ktoré poznáme z Game of Thrones či Pirátov z Karibiku, bolo jednou z tých, ktoré si doslova užíval. A aby dívákov skutočne prekvapil, chystá sa použiť skutočne zaujímavú kombináciu nástrojov. „Zaznejú najznámejšie filmové skladby, ktoré ľudia poznajú už dlho, no ja sa ich snažím pretvárať do niečoho zaujímavého a trošku iného. Aj preto som do projektu zahrnul cimbal. Nie je síce rýdzo slovenský, ale používa sa v ľudových piesňach. A rovnako tak i fujaru. Nech to je slovenské a iné,“ dodal Filip v súvislosti so samotnými skladbami.

Nenechajte si ujsť: Doprajte svojmu telu detoxikačný víkend: Držte sa nášho plánu a prečistite svoj organizmus!

Vystúpi až v piatich mestách

Talent tohto šikovného mladíka si budete môcť počas celého septembra vychutnať až v piatich mestách na Slovensku, a to priamo v Trenčíne, Košiciach, Kežmarku, Žiline a v Trnave. Ak ste náhodou Filipove vystúpenie na ulici nestihli alebo sa vám naopak neuveriteľne páčilo, nenechajte si ujsť možnosť vidieť celý jeho koncert naživo!

 

Foto:
Lenka Imrichová, instagram.com/filipjancikofficial, Video: Vlado Anjel, Filip Jančík/Simon Fortuna/STarts
Zdroj:
EF

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba