Presunúť na hlavný obsah

Odpoveď na túto jednu otázku prezradí, či muži vidia vo vás tú pravú: Môžete byť najkrajšia, no chlapi túžia po tomto

Partnerské vzťahy

Po čom muži túžia? Máloktorá žena si uvedomuje, že krása a príťažlivosť pre mužov má presnú trvácnosť, ktorá závisí len a len od vás.

Muži sú jednoduchší a ženy komplikované. Tak na tomto tvrdení sa predsa len nájde niečo pravdy. Vedzte však, že to vôbec nie je na škodu. V čase, keď žijeme v rýchlej a uponáhľanej dobe, snažíme sa, aby sme v online svete vyzerali čo najlepšie a najdokonalejšie. Pred svojím mužom však chodíme v teplákoch a každú jednu maličkosť mu vešiame na nos...

Čítajte tiež: Po troch rokoch som manželovi pozrela prvýkrát do mobilu: Neuveríte, čo sú iné ženy schopné posielať mužom

Je pochopiteľné, že väčšina žien túži po rodine a deťoch. Verte či nie, aj muži po tomto túžia a v istom štádiu veku je pre nich rodina a potomstvo v rebríčku hodnôt číslo jeden. Áno, počujete správne, nie sú to bezcitní samci, ktorí len naháňajú svoje koristi. Pokiaľ im k tomu nedáte príležitosť.

Klišé, ktoré funguje roky: Chlapi chcú neustále ženu dobývať

„Prečo by mal zostať práve s vami?“

Ľahko prekuknuteľné ženy boli pre mužov vždy krátkodobým spestrením. Krása je pominuteľná a pokiaľ si s človekom nemáte čo povedať a neviete sa zladiť ani v tých najbanálnejších veciach, okrem nudy vznikajú aj nedorozumenia. Navyše, na sociálnych sieťach o sebe prezrádzame všetko, čo môže byť výhodou, aj nevýhodou. Odkrýva to totiž značnú časť našej osobnosti, ktorá sa na povrch nedostane často.

Mužov takéto ženy omrzia a hľadajú niečo viac. Túžia ženu dobývať, ale nie len to. Pre nich samotných je úloha „rytiera“ v živote dôležitá. Nechcú sa cítiť, že sú nepotrební a už vôbec nie, že sú k ničomu. Práve toto im dáva väčšina žien pocítiť, potom utekajú do náruče mladej milenky. Samozrejme, že sa pri nej cítia fajn, veď také mladé dievča ani netuší, o čom sú problémy vo vzťahu a pochopiteľne, na čo by sa mala zaoberať ich riešením. Navyše, ak ide o cudzích ľudí.

Najčastejšou chybou žien je teda tá, že sa obetujú a robia zo seba mužovi slúžku. Odrazí sa to potom na nervozite, strate kontroly nad vlastnými emóciami a potom už to ide jedno s druhým. Preto by ste nemali zabúdať na tieto veci:

Nevzdávajte sa času venovanému sebe

Každý má právo na svoj voľný čas, aj vy, aj muž. Samozrejme, aj čas strávený spolu ako priorita číslo jeden, je dôležitý. 

Strážte si svoje emócie

Určite by jednou z aktivít mal byť pohyb. Len fyzická aktivita dokáže vyplaviť endorfíny tak, že vás to robí šťastnejšími bytosťami. Takto budete mať pod kontrolou svoje emócie a odrazí sa to aj na vašom vzťahu. Veď čo je to, čo mužom prekáža najviac? Ženský krik a nervozita.

Neprehliadnite: Otehotnela som s naj kamarátom môjho muža: Až po 10 rokoch som sa odhodlala povedať pravdu a toto bol dôvod

Láska ide cez žalúdok

Určite to však neznamená, že máte byť len gazdiná. Dobré jedlo je však to, čo robí domov domovom a k rodine neodmysliteľne patrí. Nemusíte vyvárať každý deň tri druhu jedál. Z času na čas však prekvapte svoju polovičku niečím novým. S vekom to ocení viac a viac.

Nerobte všetko sama

Chcete byť najlepšou manželkou? Tak potom nerobte všetko sama a aj za vášho drahého. On má ruky aj nohy a je to dospelý človek. 

- Najčítanejšie -