Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Tridsiate roky v podaní návrhárky Veroniky Hložníkovej: Nechýbala čipka, ženskosť, a to v duchu swingu

Feminity TV

Nedávno sme mali možnosť zúčastniť sa oslavy 20. výročia tvorby slovenskej módnej návrhárky Veroniky Hložníkovej. Prehliadka sa niesla v znamení ženskosti, nenechali si ju ujsť ani známe tváre. Pozrite sa s nami, ako táto krásna udalosť prebiehala.

Módna návrhárka Veronika Hložníková zaujala módny svet kolekciou inšpirovanou 30-tymi rokmi minulého storočia. V utorok minulý týždeň predviedla kolekciu, ktorá sa pre ňu stala splneným snom. Keďže s rokom 2018 prišla oslava 20. výročia jej tvorby, neváhala si dať tento deň ako malý dar. Krásne historické priestory Primaciálneho paláca v Bratislave sa premenili v zvuku swingu, chýbať nemohla ženskosť, čipka, ale aj modely inšpirované pánskou módou. 

Prečítajte si tiež: VIDEO: Módna prehliadka Michaely Ľuptákovej: Prišli ju podporiť Kristína Tormová, Adela Vincze a tieto ďalšie tváre

FEMINITY TV: Prehliadka Veroniky Hložníkovej zožala úspech, pozrite sa naň spolu s nami

Zaujala všetkých prítomných 

Veronika Hložníková si dala na tomto evente záležať a dotiahla ho do posledného detailu. Moderovania večera sa ujal Juraj Bača, spev zabezpečila hudobná zložka v podaní jazzového zoskupenia La Jana & Her Swing Boys. Honosnú prehliadku si užili aj známe tváre, práve takéto outfity volili a jednoznačne nesklamali. 

Karolína Chomisteková

Riaditeľka súťaže Miss, Karolína Chomisteková, si na módnu prehliadku vybrala trendové zamatové šaty. Jej vyšportovanej postave pristane naozaj čokoľvek, Karolína aj v čiernej žiarila.

Kvetka Horváthová

Moderátorka, Kvetka Horváthová, je vernou fanúšičkou ženskej módy. Sama mala kedysi radšej jeansy, dnes však oveľa radšej volí šaty. V čiernej čipke vyzerala veľmi pôvabne, šmrnc jej dodávali aj vyššie čižmičky.

Gabriela Drobová

Riaditeľka módnej televízie FashionTV, Gabriela Drobová, je aj práve vďaka svojmu zamestnaniu v móde doma a dokonale rozumie aj svojej postave. Gabriela si na módnu prehliadku obliekla nohavicový kostým doladený tom s printom.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Lýdia Eckhardt predstavila kolekciu ako z rozprávky: Krásne šaty premenili modelky na Popolušky

Petra Ficová

Fotografka Petra Ficová je hrdou mamou, jej postava však mesiac po pôrode vyzerá úchvatne. Pri tmavých šatách sa vynímali červeno ladené doplnky, ktoré ju rozžiarovali.

Erika Bugárová

Moderátorka FashionTV, bývalá misska Erika Bugárová, sa v tento večer nestala modelkou, prehliadku si preto užila z miesta diváčky. Na podujatie do Primaciálneho paláca sa odela do jemných bledomodrých šiat, v ktorých vyzerala ako víla.

Koho outfit vás na módnej prehliadke Veroniky Hložníkovej zaujal najviac?

spolu hlasovalo 20 ľudí

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe