Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Lýdia Eckhardt predstavila kolekciu ako z rozprávky: Krásne šaty premenili modelky na Popolušky

Feminity TV

V piatok predstavila módna návhrárka Lýdia Eckhardt svoju novú kolekciu jesenných a zimných modelov. Keďže sa prehliadka volala V rozprávke, celý večer sa niesol v čarovnej atmosfére.

Módny salón Lýdie Eckhardt pôsobí na scéne už 27 rokov. Odvtedy si návrharká vybudovala u nás meno a právom ju označujú za prvú dámu slovenskej módy. Potvrdila to aj na nedávnej prehliadke, ktorá niesla názov V rozprávke. Návrhárka sa pri jej tvorbe inšpirovala viacerými rozprávkami ako napríklad Ľadové kráľovstvo, Červená čiapočka či Popoluška. Galavečer nebol iba o móde, ale aj o pozitívnej energii a zamýšľaní sa nad témou.

FEMINITY TV: Rozhovor s Lýdiou Eckhardt po prehliadke s názvom V rozprávke

Prečítajte si: Lýdia Eckhardt predstavila kolekciu S LÁSKOU: Móda plná pastelu a čipky ohúri každú z vás!

Dlhotrvajúci potlesk a standing ovation

V novej kolekcii si prišla na svoje každá žena Oblečenie na bežné nosenie, formálnejšie udalosti, ale aj krásne spoločenské šaty ako pre modernú Popolušku. Čo sa týka farieb, preferovali modré odtiene, čierna, biela, červená, ale aj jemnejšie broskyňové i lilavé tóny. Publikum najviac tlieskalo krásnym spoločenským šatám v závere módnej šou, počas ktorého vystúpila speváčka Mária Čírová so svojou piesňou Unikát. Návrhárka si zaslúžila od publika dlhotrvajúci potlesk, standing ovation a množstvo kytíc. 

V rozprávke žije každý z nás

A aký by mal byť život, aby bol prežitý ako v rozprávke? A aký by mal byť život, aby bol prežitý ako v rozprávke? „Veľakrát hľadáme tú rozprávku niekde inde a nie v sebe. Celý život je jedna veľká rozprávka. Je to taký zázrak vzniku života, celé to pokračovanie príchodu detí a potom vlastne aj tá zrelosť života. Je podstatné si uvedomiť, že život je jedna veľká premiéra a repríza už nebude,“ vysvetľuje Lýdia Eckhartd s úsmevm na tvári.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe