Presunúť na hlavný obsah

Najčarovnejšie výklady najlepších svetových módnych domov: New York už svieti takto vianočne

Feminity

Vianočné sviatky sú už za dverami. Pozrite sa spolu s nami na krásne fotografie plné vianočnej atmosféry, priamo v srdci veľkého jablka.

Vianočné sviatky sa nám pomaly blížia a nič nie je krajšie ako vianočná atmosféra priamo v New Yorku. Zastavte sa na chvíľu a nechajte sa zlákať čarovnou atmosférou výkladov najlepších svetových značiek, ktoré sú synonymom luxusu. 

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Vyrobte si adventný veniec podľa aktuálnych trendov: Hotový ho máte za menej ako hodinu

Dolce & Gabbana

Čierno - biela scéna, lízatková mozaika sú v tomto prípade dokonalým stelesnením sviatočnej nálady. Dolce & Gabbana opäť dokázali, že patria medzi najlepších. 

Louis Vuitton

Módny dom Louis Vuitton aj tento rok  vytvoril sviatočnú idylku s puncom výnimočnosti. Jednoduché, tradičné a glamour. 

Giambatista Valli

Futuristické ľadové kráľovstvo s veľkou dávkou elegancie v podaní Giambatista Valli si vás získa na prvý pohľad.

Prečítajte si tiež: Vytvorte si kútik na čítanie, kde budete tráviť dlhé zimné večery: Čo nesmie chýbať pre dokonalú pohodu?

Mary Katrantzou & Naeem Kahn

Dokonalé medovníkové kráľovstvo si vás získa na prvý pohľad. Nechajte sa pomyselne preniesť do dokonalého rozprávkového sveta Mary Katrantzou & Naeem Kahn. 

Rodarte

Monumentálny kráľovský pár sa necháva unášať sladkou atmosférou cukrovej vaty. Ponorte sa aj vy do krajiny snov, spolu s Rodarte.

Schiaparelli

Neónové farebné cukrárstvo v podaní Schiaparelli je neprehliadnuteľné. Jednoducho "candy" so všetkým, čo k nemu patrí. Pri tomto vianočnom výklade sa zastaví snáď každý turista. Zaujme vás totiž aj keby ste nechceli. 

- Najčítanejšie -