Presunúť na hlavný obsah

Tieto 4 otázky vám prezradia, koho máte po svojom boku: Zistite, či vám váš muž predsa len niečo netají

Feminity

Nie ste si úplne istá, či váš drahý je pre vás ten pravý? Ak máte akékoľvek pochybnosti, odpovede na tieto štyri otázky vám prezradia, ako to naozaj je.

Všetky vzťahy majú pozitíva aj negatíva. To je jasné. Ako však zistíte, či muž po vašom boku je ten pravý? Celkom jednoducho. Stačí, ak si odpoviete na tieto štyri otázky a okamžite budete vedieť, na čom ste. Navyše ako bonus zistíte aj to, či pred vami niečo tají alebo môžete aj ďalej pokojne spávať. Takže stačí ak štyrikrát odpoviete áno a môžete si byť istá, že váš ”pán Božský” za to naozaj stojí. 

Čítajte tiež: Tieto tri znamenia patria medzi najsebeckejšie: Vzťah s nimi môže fungovať, otázne je, či šťastne

1. Stávate sa aj vďaka jeho podpore lepšou a posúva vás dopredu? 

Vo vzťahu je veľmi dôležité, aby sa partneri vzájomne podporovali. Je to akýmsi základným pilierom toho, aby všetko fungovalo presne tak ako má. Jednoducho, momenty, kedy dokážete dosiahnuť harmóniu a balance, sú kľúčové. Ak je váš partner optimista, podporuje vás, chváli, dodáva vám novú silu, energiu bojovať aj s negatívnymi vecami, jedno vieme. Držte sa ho. 

2. Je pre vás milencom aj priateľom zároveň?

Toto môže znieť trošku ako klišé, ale naozaj to platí. V láske po rokoch potrebujete nielen skvelého milenca, ale aj výborného priateľa. Niekoho, kto vás vypočuje, pochopí, podá vám pomocnú ruku, no zároveň vás aj privedie na zem, ak príliš lietate v oblakoch. Pokiaľ sa vo vzťahu veľa rozprávate, trávite voľný čas spoločne, zverujete sa jeden druhému, ste pre seba stvorení. 

3. Cítite sa pri ňom šťastná aj vo chvíľach, ak nič nerobíte?

Každý jeden z nás to pozná. Vo vzťahu sú momenty, kedy ste raz hore, inokedy dolu. Nikdy nie je nič len čierne a nič len biele. Ak sa však v jeho prítomnosti cítite dobre a spokojne, aj keď nejde o najidylickejšie udalosti a okolnosti, držte si ho pri sebe. Našli ste človeka, ktorý rozhodne sotjí za to.

4. Máte podobné životné sny a ciele?

Otázky budúcnosti sú veľmi dôležité. Netvrdíme, že sa musíte zhodnúť vo všetkom. No mali by ste mať niečo spoločné, čo chcete dosiahnuť. Aspoň v základných abzásadných otázkach týkajúcich sa nasledujúceho životného obdobia by ste mali mať obaja jasno. Ak viete, čo od života chcete a zhodnete sa v tom, je to perfektné. 

Neprehliadnite: Manžel mi zamlčal niečo, čo som mala vedieť skôr, než som si ho vzala: Tento moment mi zmenil vzťah

Tak čo, odpovedali ste štyrikrát "ÁNO"?

spolu hlasovalo 158 ľudí

Áno
81
Nie
77

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus