Presunúť na hlavný obsah

Chcete partnera na celý život? Začnite si všímať jeho prsty na rukách, podľa nich zistíte, koho máte po svojom boku

Partnerské vzťahy

Ruky muža prezradia oveľa viac, ako ste možno predpokladali. Ak si chcete nájsť lásku na celý život, zamerajte sa na jeho ruky!

Viete, že mužské ruky sú akési zrkadlo do jeho duše? Prezradia viac ako ste možno predpokladali. Minimálne to, ako sa k vám bude správať a či má vzťah s ním aj dlhodobo zmysel. Takže ak túžite po svadobných šatách a obrúčkach, zamerajte sa na jeho prsty. Vzhľad, tvar, dlžka a hrúbka prstov, to všetko vám pomôže utvoriť si o mužovi celkom ucelený obraz. 

Neprehliadnite: Manžel mi zamlčal niečo, čo som mala vedieť skôr, než som si ho vzala: Tento moment mi zmenil vzťah

Ako prvé by ste si maly všímať vzhľad a dĺžku prstov. Máme dve kategórie, podľa ktorých celkom jasne zistíte, či ten váš naozaj túži po vzťahu alebo mu stačia len príležitostné dobrodružstvá. 

Dlhé a štíhle prsty

Ak máte pri sebe muža, ktorý má dlhé a štíhle prsty, svedčí to o jeho inteligencii, rozvahe, zmysle pre estetiku, ale aj uzavretosti. Tieto typy majú problém s dôverou a dvakrát si premyslia, než niekomu skutočne uveria. Preto im aj dlhšie trvá, kým sa vo vzťahu odhodlajú k zásadnejšiemu kroku. Občas im v tejto oblasti jednoducho treba trošku dopomôcť. Ide však o citlivé duše, ktorým záleží na iných. Ak sa teda zamilujú, určite je to navždy. Nemajú tendencie meniť a striedať partnerky. V živote uprednostňujú pokoj a stabilitu. 

Krátke a hrubšie prsty

Majitelia krátkych a hrubších prstov, majú radi prehľad o akejkoľvek situácii, no na detaily v živote si príliš nepotrpia. Vo veciach lásky, príliš nemajú poriadok. Milujú dobrodružstvá, preto je u nich aj častejší sklon k nevere. Patria medzi pôžitkárov, ktorí zbožňujú luxus a potrpia si naň. Zároveň ním veľmi radi zahŕňajú aj všetkých okolo seba. Zle sa pri nich teda rozhodne mať nebudete, no mali by ste sa zamyslieť, či vám to stojí za to, že s veľkou pravdepodobnosťou nebudete jedinou ženou v ich živote. 

Prečítajte si: Moja manželka ma podrazila vo chvíli, keď som to najmenej čakal: Z toho, čo urobila, je mi zle

Ďalej sa zamerajte na tvar prstov a ich jednotlivé dĺžky, jeden voči druhému. Najzásadnejšia je dĺžka medzi prsteníkom a ukazovákom. Takisto si rozhodne všimnite tvar jeho palca.

Dlhší prsteník ako ukazovák

Muži, ktorí majú prsteník dlhší ako ukazovák, sú nielen veľmi príťažliví, ale aj príjemní, láskaví a starostliví. Záleží im na šťastí ženy po ich boku. Majú v láske jasno a túžia po vzťahu na celý život. Nevera je im cudzia a snažia sa budovať ideálny vzťah, v ktorom by neskalamala ani jedna strana tú druhú. Podporia vás vo vašich rozhodnutiach, sú ústretoví a veľmi lojálni. 

Tvar palca

Práve ten vám veľa prezradí o jeho povahových črtách. Pokiaľ ho má rovný, určite ste stretli chlapa, ktorý stojí nohami pevne na zemi. Bude pre vás oporou nech sa deje čokoľvek. No ak u svojho drahého vidíte menší a zahnutý tento prst, ide o signál, že trpí neistotou, chýba mu sebadôvera a mnohokrát si to kompenzuje na svojich najbližších. A to veru nie je veľká devíza do budúcnosti.

Aké prsty má muž po vašom boku?

spolu hlasovalo 235 ľudí

- Najčítanejšie -