Presunúť na hlavný obsah

Dva dni po pôrode mala Meghan Markle takmer rovnakú postavičku ako počas zásnub: Osvojte si jej tipy!

Feminity

Ak sa aj vy chcete dostať po pôrode okamžite do formy, máme pre vás zopár účinných tipov. A to od samej sympatickej vojvodkyne Meghan Markle, ktorá je čerstvou mamičkou.

Aj krátko po pôrode vyzerala vojvodkyňa Meghan Markle viac ako perfektne. Tehotenské kilá ako keby nechala v pôrodinici a vidieť na nej skutočne len minimálne bruško, čo je viac ako prirodzené. Ako sa jej však podarilo v tak expresne krátkom čase získať späť svoje pôvodné krivky?

S týmto začala už počas tehotenstva

Pokiaľ chcete mať krátko po narodení bábätka späť svoju figúru, dôležité je na to myslieť už v období tehotenstva. Na fámy typu, že jete za dvoch, preto veľmi rýchlo zabudnite. Dosiahli by ste jediné -opačný efekt. Sama Meghan sa držala pravidla, že počas tehotnstva jej stačí zjesť k hlavnému jedlu o jednu porciu jogutu naviac, aby bola sýta, fit a dodala bábätku potrebné živiny. A presne s týmto názorom sa stotožňujú aj odborníci.

Neprehliadnite: Rodina tejto krásnej mamičky je na zjedenie: Keď uvidíte jej fotografie, zostanete v nemom úžase

Dôležité je dbať najmä na to, aby ste jedli vyvážené a zdravé jedlá. Jasné, ak máte chuť na zmrzlinu, kopček si dajte, ale nemusíte ich zjesť päť. Vojvodkyňa však nezabúdala aj na pohyb, ktorý je veľmi dôležitý. Postačí úplne chôdza, ľahký beh, jóga a v neposlednom rade je vynikajúce plávanie. Samotná Meghan priberala v podstate len do bruška. Čo sa týka nôh, tie mala po celý čas veľmi štíhle. A vôbec jej nerobilo problém nosiť podpätky, takže dobrou stravou a pohybom sa vyhýbala aj zbytočnému zadržiavaniu vody v tele. 

Prečítajte si tiež: Čerstvá 37-ročná mamička Meghan Markle: Toto ste o malom princiatku Archie Harrison Mountbatten-Windsorovi netušili

Dva dni po pôrode takmer rovnaká figúra ako počas zásnub

Keď sa Megan, ukázala po pôrode na verejnosti, všetci zostali v šoku. V bielych šatách vyzerala ako keby ani nerodila. Viete v čom je jej tajomstvo? 

  1. Vyvážená strava  - na ňu nedá Meghan dopustiť celý život. Stravuje sa skutočne veľmi zdravo a dáva si veľmi veľký pozor na to, čo si dá do tela. Záleží jej najmä na kvalite, lokálnosti potravín. Miluje zeleninu, ovocie, jogurty a sem tam zhreší arašidovým maslom. Ale to skôr výnimočne. Hneď po pôrode zvýšila príjem vápniku, železa aj vitamínu D, ktorý je počas dojčenia dôležitý.

  2. Hydratácia  - dostatočný príjem tekutín je podstatný nielen preto, že mnohokrát zaženie falošný pocit hladu, ale zároveň výrazne zníži riziko pojedania nezdravých potravín. Navyše je dôležitý pre tvorbu materského mlieka. Najlepšie je piť 2 až 3 litre čistej vody denne. 

  3. Dojčenie - samotné dojčenie vás denne môže pripraviť o 400 až 700 kcal denne. Dôležité je snažiť sa o neho aspoň prvých šesť mesiacov. Pomôžete nielen bábätku, ale aj sebe. 

Na fotografiách, ktoré obleteli len dva dni po pôrode Meghan Markle svet, je jasne vidieť jej skvelá figúra. Dokonca vyzerá takmer rovnako ako počas zásnub s princom Harrym. Meghan zostalo len minimálne bruško, no inak je absolútne fit. Klobú dole!

Neprehliadnite:  Kľúč k bezchybným outfitom modelky Gigi Hadid: Udrel do očí aj vám?

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus