Presunúť na hlavný obsah

Známe Slovenky, ktoré sa chopili svojich snov: Ich túžba prerástla do biznis plánu a dnes robia presne to, čo ich baví

Slovenské celebrity

Na Slovensku máme nielen množstvo krásnych a inšpiratívnych žien, ale aj takých, ktoré svoju lásku k niečomu premenili na biznis. A sú dôkazom toho, že ak do niečo idete celým svojimja, je to predurčené na úspech.

Soňa Skoncová

Krásna modelka a moderátorka Soňa Skoncová mala k móde vždy veľmi blízko. Jej vášeň prerástla do vlastného biznis plánu a založila jedinečnú slovenskú značku šperkov a doplnkov. Nájdete tam rôzne náramky, náhrdelníky a najnovšou horúcou novinkou sú rúže, ktoré nielen Soňa, ale aj mnohé známe kamarátky milujú. Dlho totiž vydžia, nelepia a majú skvelé summer farby. Jednoducho u Soni nájdete dokonalé, letné must have kúsky. Táto brunetka je jasným dôkazom toho, že ak sa pre niečo nadchete a veríte tomu, pôjde to. 

Ivana Gáborík

Ivana Gáborík je nielen nádherná žena, ale aj veľmi pracovitá a šikovná. Spolu so svojou kamarátkou Katarínou Jakeš, rozbehli vlastný biznis, ktoré obe nielen baví a napĺňa, ale je aj úspešný. Majú eshop, na ktorom nájdete naozaj skvelé kúsky oblečenia za prijateľné ceny. Nehrajú sa na vysokú módu, ale ponúkajú trendy kúsky, v ktorých zažiarite. Navyše sú nielen chic, ale ja funkčné. 

Anna Amenová

Bývalá Miss Universe SR Anna Amenová, svoj vlastný biznis rozbehla len nedávno. A to ho v hlave mama dvoch dievčatiek nosila už dlhšiu dobu. Všetko však bolo treba dotiahnuť do posledných detailov. Krásna blondínka dnes podniká s darčekovými boxami, ktoré sa dajú použiť na rôzne sviatky pre ženy, deti, mužov, alebo na akúkoľvek výnimočnú príležitosť.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@alexandraorviska nechcela sa podelit! @glamourbox.sk

Príspevok, ktorý zdieľa Anna Amenova (@anna_amenova),

Ivica Jusková

Podnikateľka a bývalá Miss Ivica Jusková, ktorú si mnohí asi pamätajú skôr pod dievčenským menom Sláviková, od detstva milovala umenie a dizajn. A presne tomu sa aj 8. rok venuje, prostredníctvom svojho dizajnového kráľovstva. V jej obchodíku nájdete jedinečné kúsky od slovenských a českých dizajnérov, ktoré si určite zamilujete. Pokiaľ hľadáte skvelý darček k výročiu, krstinám, či jedinečný interiérový doplnok, tu si prídete na svoje. 


Baša Števulová

Obľúbená a známa športovkyňa Baša Števulová sa už čoskoro stane hrdou dvojmamou. A práve jej prvorodený synček Tobiáš ju inšpiroval k tomu, aby založila vlastnú značku, spolu s kamarátkou. Robia rozkošné čepčeky a šiltovky pre deti, na ktoré mamy nedajú dopustiť. Majú totiž nielen krásny dizajn, ale ratolesti ich milujú. Sú praktické, trendy, vzdušné, skrátka ideálna voľba pre malé detské hlavičky.  

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe