Presunúť na hlavný obsah

Bola som manželovi neverná na spoločnej dovolenke: Keď to zistil, urobil vec, ktorá ma položila na kolená

Partnerské vzťahy

Júlia urobila niečo, s čím ani vo sne nerátala. Vlastného muža podviedla na spoločnej rodinnej dovolenke. To, ako to zobral on, dostane aj vás.

"Na dovolenku s rodinou som sa každý rok mimoriadne tešila. Celý rok sme tvrdo pracovali, aby sme si v lete užili zaslúžené tri týždne voľna, s tými najbližšími. Cestovanie sme milovali nielen ja a Milan, ale aj naše deti. Jedna spoločná dovolenka však zmenila náš život od základov a úplne na nepoznanie," začína svoje rozprávanie Júlia.

Neprehliadnite: K dcérke som si našla opatrovateľku: Tvárila sa ako profesionálka, toto však v skutočnosti robila v našom dome

Keď Júliu niečo nadchlo, nič ju nezastvilo

"V ten rok sme sa rozhodli azda prvýkrát pre exotiku a vybrali sme sa na Bali. Všetci okolo nás, nám to odporúčali a my sme v podstate nikdy tak ďaleko neboli. Dovtedy sme sa sústredili skôr na dobrodružné tripy po Európe."  Júlia naplánovala celú cestu, množstvo výletov, no keď dorazili na miesto, celá rodina chcela jediné. Užívať si na pláži. Slnko, more, piesok, ničnerobenie. Nakoľko každá ich dovolenka doposiaľ bola mimoriadne akčná, teraz rodina túžila po niečom inom. A presne to im Bali ponúkalo. Avšak pre Julku, ktorá, ako vždy hovorila jej mama, je hurikán, to bolo príliš nudné. Preto začala chodiť po výletoch sama. Milan nenamietal, vedel, že by to nemalo význam. Ak sa totiž Júlia pre niečo rozhodla a nadchla, nič ju nezastavilo. 

Hoci to neplánovala, stalo sa...

Práve na jednom výlete na čajovú plantáž sa spoznala s Teom. Bol to austrálsky fotograf, ktorý sem prišiel pracovne. Dali sa do reči a perfektne si sadli. Mali spoločný štýl humoru, rovnaké názory, jednoducho si výborne rozumeli. A tak si ďalší výlet naplánovali spoločne. Vo dvojici so sprievodcom. "Samozrejme, že som to oznámila Milanovi a on nenamietal. Nemal dôvod. Nikdy som mu nedal najmenší dôvod na žiarlenie. Hoci zvažoval, že pôjde s nami, napokon sa rozhodol zostať v hotelovom rezorte s deťmi." A práve vtedy sa stalo niečo, s čím Julka nerátala. Keď sa podvečer vracali späť do hotela, došiel im benzín. Sprievodca si nevšimol poloprázdnu nádrž a tak to išiel vyriešiť. Počas toho, ako to vybavoval, Julka s Teom zostali sami. Začali sa vášnivo bozkávať a obaja túžili iba po jednom. Aj keď sa v ten večer medzi nimi nič iné nestalo, na druhý deň sa stretli len s jediným cieľom. Pomilovať sa.

Prečítajte si: Tri roky som randila so šéfom, ktorý bol ženatý: Až keď sa stala táto vec, pochopila som, o čo mu celý čas išlo

"Vôbec som nad tým nerozmýšľala. Všetko to bolo spontánne a o to intenzívnejšie. Potom, čo sa to však stalo, začala som mať výčitky svedomia. Išla som za Milanom a všetko som mu povedala. Najskôr na mňa nechápavo hľadel a potom len skonštatoval, že tento rozhovor sa nikdy neudial. Že o tom už nikdy nechce počuť. A správal sa, ako keby sa nič nestalo. Nechápala som. Čakala som čokoľvek, ale toto nie. Odvtedy ubehol rok a napriek tomu, že je voči mne chladný, fungujeme normálne. A ja len dúfam, že to nebude mať pre náš vzťah vážnu dohru..."

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe