Presunúť na hlavný obsah

Má telo bohyne a zmysel pre humor, ktorý muži milujú: Kto je vlastne kráska, ktorá sa točila okolo Petra Sagana?

Feminity

Sexi argentínska modelka Mariam Agredano sa dostala do povedomia verejnosti najmä počas Tour de France, kde pútala pozornosť nielen mužov, ale aj prítomných dám. Dokonca sa hovorí, že očarila aj Petra Sagana. Kto je vlastne okúzľujúca Mariam?

Kto je Mariam Agredano?

V podstate úplne obyčajné dievča, z klasickej rodiny. Oblasť krásy ju vraj zaujímala od malička a ako 14-ročná nafotila svoj prvý book. Pracuje ako fotomodelka, hostesska, objavila v niekoľkých španielskych videoklipoch a vyskúšala si aj úlohu herečky. Rozhodne o pracovné ponuky nemá núdzu. Krásna brunetka totiž nemá problém odhaliť aj viac ako mnohé jej kolegyne. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Mariam Agredano (@mariam.agredano),

 

Neprehliadnite: Detoxikačná kúra Olivie Palermo: Vďaka tomuto sa zbavíte tuku v oblasti stehien a zadku

Navyše má skutočne telo bohyne, takže sa tomu ani nedivíme. Dokonalé krivky, perfektne vypracované brucho a dlhé sexi nohy sú rozhodne jej veľkou devízou. Tvár bábiky jej len pridáva na atraktivite. Kombinácia nevinného dievčatka a sexi ženy, z nej robí okúzľujúcu krásku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Mariam Agredano (@mariam.agredano),

 

Mariam o pozornosť mužov nemá ani náhodou núdzu a inak tomu nebolo ani na Tour de France, kde "vraj" očarila aj nášho cyklistu Petra Sagana. Avšak modelkinou jedinou aktuálnou láskou v živote, však je momentálne mini čivava, ktorú so sebou berie úplne všade, kam cestuje. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Mariam Agredano (@mariam.agredano),

Neprehliadnite: Nestarnúca Jennifer Lopez oslávila 50 rokov: Dojímavé gesto snúbenca Alexa Rodrigueza jej budete závidieť aj vy

Nič nie je zadarmo

Mariam sa však o seba príkladne stará a nič nenecháva na náhodu. Pravidelne behá a práve na beh nedá vo formovaní postavy dopustiť. V jednom rozhovore dokonca uviedla, že svoje nohy má doslova "vybehané". A to je vlastne aj jej odporúčanie pre všetky ženy, ktoré túžia po ideálnych krivkách. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Mariam Agredano (@mariam.agredano),

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus