Presunúť na hlavný obsah

Láska na druhý pokus: Tieto Slovenky sú jasným dôkazom toho, že to môže fungovať

Slovenské celebrity

Niekedy nás život dokáže pekne potrápiť, najmä ak ide o otázku lásky. A mnohokrát, keď plačeme nad tým, že sme niekoho stratili, ani vo sne nám nepadne, že pre nás život pripravil možno niekoho výnimočnejšieho. A tieto známe krásky sú toho jasným dôkazom.

Miriam Kalisová

Viete, ako sa to hovorí, po búrke vždy vyjde slnko. A dobre to vie aj krásna moderátorka Miriam Kalisová. Prešla si neľahkým obdobím, no po rozvode s bývalým partnerom Martinom Šmahelom je opäť šťastná. A to nielen vďaka dcérke Mii, ktorá je pre ňu stredobodom vesmíru. Jej láskou je Michal Menkyna, s ktorým prežíva nádherné a harmonické obdobie. "Ďakujem za každú jednu slzu vyplakanú kvôli nešťastnej láske... pretože každá jedna slza ma doviedla presne sem a vôbec ma nezaujíma, kde budem zajtra, lebo teraz som presne tu a to jediné je dôležité. Kde a s kým je každý z nás presne v tomto momente a či sme s tým v súlade,” vyznala sa na svojej sociálnej sieti.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Miriam Kalisová (@miriam.kalisova),

Mohlo by vás zaujímať: Dara Rolins ukázala mamu: Po tejto žene zdedila krásu a šarm, neuveriteľné, ako mlado a s gráciou pôsobí

Patrícia Vittek

Po tom, ako manželia Vittekovci oficiálne oznámili koniec ich vzťahu, sympatická Patrícia dlho nehľadala lásku. No zdá sa, že momentálne je až po uši zaľúbená. Vyzerá to, že jej osudovým mužom je "sympaťák" Tomáš Repka. Aj keď sa tomu známa kráska bála dať zo začiatku šancu, je jasné, že to neľutuje. Hoci je od nej Tomáš mladší, perfektne si rozumejú aj v zásadných otázkach. "Všetko sa vymykalo konvenciám spoločnosti a zásadám, ktoré som si tak úzkostlivo vypestovala. Nesedelo nič. Jeho vek s mojím. Jeho reč s mojou. Rozdielny spôsob života, priateľov, svetov. Rozmýšľala som, či ma niekto tak skutočne a silno objal ako on. Či mi niekto toľkokrát v tak netradičných okamihoch povedal, že ma miluje silnejšie ako kedy dúfal a vedel. Či sa niekto niekedy o mňa tak bál, zaujímal a dokonca pozeral sa na mňa tak, ako sa pozeral práve on. Jedno viem. Nikto mi nedal pocítiť toľko lásky a chémie v jednom momente a vzorci. Kým som ho nestretla, netušila som, ako veľmi som schopná okrem svojich detí ešte niekomu chcieť opäť veriť, byť vďačná za čas, ktorý je nám niekde určený a znova tak jednoducho a prirodzene sa zamilovať a ľúbiť.”

Barbora Krajčírová

Okúzľujúca moderátorka Barbora Krajčírová našla po rozchode so známym spevákom Tomim Popovičom šťastie po boku politika Ľuboša Krajčíra. Plavovláska má z predošlého vzťahu, nádhernú dcérku Amiu, ktorá si s Ľubošom veľmi dobre rozumie. Pár svoj zväzok celkom rýchlo posunul do novej roviny a ešte v septembri 2018 si povedali áno. A my musíme uznať, že Barbora nikdy nevyzerala šťastnejšie. Veľmi im to spolu pristane. 

Prečítajte si: Slovenka Antónia Lišková z Mileniek patrí medzi miláčikov: Celosvetovo úspešná vďaka krédu od babičky

Mnohokrát práve po dlhoročných manželstvách, či známostiach a následnom rozchode, príde do nášho života niekto, kto ho ovplyvní zásadným spôsobom a zmení od základov. Je pravda, že aj láska na druhý pokus môže byť úspešná? Existuje v podstate akýsi milostný reparát? ”Je fakt, že po rozchode, ak bol predtým človek v dlhodobom zväzku, zväčša celkom rýchlo nájde niekoho, koho možno nazvať v prenesenom význame spriaznenou dušou. Je to najmä tým, že po ťažkých skúsenostiach už máme jasne zadefinované, čo od života a ľudí v ňom očakávame. Čo sme a čo nie sme ochotní tolerovať. Čiže v značnej miere je to aj tým, že o niečo viac poznáme vlastné ”JA”,” vysvetľuje klinický psychológ Marek Nemcoš. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus