Presunúť na hlavný obsah

Pripravte svoju postavu do plaviek: Toto cvičenie spáli brušný tuk naozaj efektívne

Fitness

Pokiaľ bojujete stále s nespokojnosťou a chcete docieliť naozaj krásnu figúru, dostať do formy svoje brucho je naozaj kľúčové. Pozrite sa spolu s nami, ktoré cvičenie je na túto oblasť najefektívnejšie.

Na to, aby ste si vytvarovali krásnu figúru, nemusíte tráviť hodiny vo fitku. Zvládnete to hravo aj doma. A ak aj vás ako veľa iných trápi najmä brušný tuk, ktorý sa, mimochodom, zhadzuje asi najťažšie, máme pre vás tip na jedno cvičenie, ktoré je skutočne mimoriadne účinné. A zvládnete ho v obývačke za pätnásť minút.

Efektívne a mimoriadne účinné 

Výpady na bosu sú naozaj niečo, čo jednoducho funguje. Nedajú na neho dopustiť svetové topmodelky ani influencerky. Dajte si trikrát do týždňa pätnásťminútovku s malým strečingom a na svojom tele uvidíte zázraky. Ánosvalovici sa zrejme nevyhneteno verteže výsledok bude stáť za to.

Inšpirujte sa: Robte denne 5 minút tieto cviky: Uvoľnia vám krčnú chrbticu a už po týždni zbadáte rozdiel na tele

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Lena Perminova (@lenaperminova),

Postavte sa s nohami rozkročenými na šírku ramien. Kolená zľahka pokrčte. Zdvihnite obe ruky pred seba do výšky ramien tak, aby boli vodorovne s bosu. Urobte veľký krok dopredu pravou nohou a podsaďte panvu tak, ako keby ste sedeli na stoličke. Ide o to, aby vaše koleno zvieralo 90°uhol s podlahou.

Neprehliadnite: Robila som 100 drepov denne celý mesiac, no žiadny efekt to neprinieslo: Urobila som jednu zásadnú chybu

Ľavá noha je zanožená, podopiera sa prstami na nohách. Nezabúdajte, že chrbát musíte mať vyrovnaný. Nepredkláňajte sa dopredu. Opakujte vždy 15-krát s malou pauzou a stopnite si spomínaných 15 minút. Ak sa do toho teraz pustíte skutočne eliminujete tuk v tejto oblasti na minimum.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus