Presunúť na hlavný obsah

Muži vyvrátili veľké klišé: Nebojíme sa sebavedomých žien, oveľa viac nás vystraší niečo iné

Partnerské vzťahy

Pätica čitateľov prezradila, čo skutočne dokáže vydesiť muža. A nie, emancipácia a sebavedomie to rozhodne nie je.

Aj v dnešných časom pretrváva naďalej presvedčenie, že sebavedomé ženy, ktoré sa neboja ukázať ostré lakte, svoju nezávislosť, sú práve tie, ktorých sa muži najviac boja. Ale pozor, je to vraj veľké klišé, ktorému by ste nemali vôbec veriť. Nakoniec nám to vyvrátili sami muži. Tak čo ich teda desí oveľa viac?

Prečítajte: Môj muž sa zamiloval do mojej šéfky: Hoci som to vedela, roky som sa s tým bála niečo urobiť

Martin (30)

"Ak by som mal povedať jednu vec, ktorá mi najviac prekáža na ženách a mal by som strach, že by patrila medzi vlastnosti mojej partnerky, tak je to rozhodne neambicióznosť. Mnohé ženy si myslia, že my muži máme potrebu chrániť a starať sa. Áno, z časti je to pravda, ale rovnako chceme, aby sa ženy vedeli postarať o seba. Takže, ak by mi partnerka povedala, že nemá žiadne ambície, nechce sa v práci nijako posúvať, je celkom možné, že by ma to vydesilo natoľko, že by som pomaly strácal záujem mať po boku takúto ženu."

Dávid (28)

"Osobne vyhľadávam zásadne ženy, ktoré sa neboja dupnúť si, vedia za seba zaplatiť, i keď to samozrejme nevyžadujem. Ale čo ma dokáže vystrašiť na žene je chladnosť. Až príliš veľká odmeranosť, keď vidím, že neprejavuje žiadne emócie voči ničomu... V takýchto ženách sa dá len ťažko vyznať a veľmi to uberá na atraktivite."

Mohlo by vás zaujíamať: Tieto tri znamenia čaká tesne po Veľkej noci životná zmena: Týka sa to aj vás?

Viktor (33)

"Nič ma nedokáže vo vzťahu so ženou vystrašiť viac, ako keď sa snaží kontrolovať úplne všetko. Nemám nič proti emancipácii, rovnoprávnosti, ale to do tej miery, pokiaľ so mnou žena nezačne jednať ako s dieťaťom. Nemyslím si, že takéto správanie sa páči mužom. Nie sme deti, my vás dokážeme brať ako rovnocenného partnera, tak to prosím robte aj vy!"

Andrej (26)

"Čo ma desí na žene? Lenivosť! To je jedna z najhorších vlastností. Mnohé ženy sa bijú, ako ich nechcem rešpektovať, ako s nimi nejednáme rovnako atď.. Že sa bojíme ich sebavedomia. No, milé dámy, to nám naopak imponuje. Tak sa tým neoháňajte neustále, a skúste sa zamerať na iné svoje (nedostatky)."

Neprehliadnite: Na začiatku vzťahu som zamlčala partnerovi jednu (ne)podstatnú vec: To, čo prišlo o 6 mesiacov, som nečakala

Roman (38)

"Sebavedomé ženy sú sexi. To je fakt, ktorý by si malé mnohé uvedomiť. Tak by som len všetky ženy poprosiť, nech zabudnú na hranie sa na úbohé, bezbranné stvorenia. To muž nechce. Chceme rovnocenné partnerky. Len nečakajte, že všetko za vás vyrieši chlap. Takéto ženy sú dobré možno na chvíľu, ale do života hľadá každý partnera, ktorý mu bude rovnocenný. Lolitky ma desia. Keď sa chcem o niekoho starať, urobím si dieťa..."

- Najčítanejšie -